Yumuşak Kapaklı Kitap

Yumuşak Kapaklı Kitap

Yumuşak kapaklı kitaplarımız yıllar içinde popülaritesini artırdı. Hafif, taşınabilir ve dayanıklı olan Yumuşak Kapaklı tip, saklamak için olduğu kadar aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için de mükemmeldir.

Dilerseniz bize kitap baskı projenizden bahsedin. Kurgu mu yoksa kurgu dışı mı? Büyük bir üretim çalışmasına mı yoksa küçük bir üretime mi ihtiyacınız var? Standart mı yoksa özel boyutlu kitap mı? Kesim boyutu, kapak stili, bitiş, ciltleme… Kalite ve bütçe ihtiyaçlarınızı karşılamanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi bize anlatın, sizin için en uygun çalışmayı başlatalım. Yüksek kaliteli ciltli ve yumuşak kapaklı kitaplar basma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Ciltli veya yumuşak kapaklı kitabınız için daha iyi bir seçenek yoktur.

Yumuşak kapaklı kitapların kendi özel çekiciliği vardır. Ciltli kitaplardan daha taşınabilir ve daha hafiftirler. Yumuşak kapaklı kitaplar, konu okul kitapları, projeler, dergiler ve daha fazlası olduğunda yazdırmak için harika bir seçenektir. Kitaplarınızın harika bir izlenim bırakmasını sağlamak için profesyonel baskı ekibimize güvenebilirsiniz. İster sert kapaklı ister yumuşak kapaklı kitap, mükemmel ciltli, tel dikişli veya çift halkalı tel ciltli olsun, çeşitli seçeneklere ve özel kaplamalara sahibiz. Özel basılmış / kendi yayınladığınız kitaplarınız, yüksek çözünürlüklü baskı ile birinci sınıf kalite stokta hızlı ve doğru bir şekilde tamamlanacaktır. Yumuşak kapaklı veya mükemmel ciltli kitaplar, tek sayfaların ve kapağın birbirine yapıştırılmasıyla oluşturulur. Mükemmel ciltleme, sonucun temiz ve modern bir ciltleme ile keskin ve ekonomik bir kitap olduğu anlamına gelir. Kapak ve içerik, aynı baskıda her kitap için kişiselleştirilebilir.

Yumuşak Kapaklı Kitap Baskı Fiyatları

Kitap kapakları, en yüksek kalite ve koruma seviyesini sağlamak için kullanılmaktadır. Parlak ve yumuşak dokunuşlu mat olmak üzere iki farklı hizmet sunuyoruz.  Yumuşak dokunuşlu mat kaplama, kapağa daha düz bir görünüm kazandırır ve dokulu bir his de sunar. Tüm kapakları dijital tam renkli olarak basıyoruz. Kapağınızın profesyonel görünmesi ve düzgün bir şekilde basılması için son rötuşları yapıyoruz.

Furkan Ofset, hatıra kalitesinde özel yumuşak kapaklı kitaplarda pazar lideri olmaktan gurur duyar. Ürünlerimizin her biri, imza niteliğindeki dayanıklı ciltleme stillerimize ve çevre dostu sertifikalı kâğıtlara sahiptir. Baskınızın boyutu ne olursa olsun, yetenekli personelimiz 1986'dan beri bildiğimiz yüksek kaliteli işleri sunmaktadır.  Yumuşak kapaklı kitap ciltlemesi, kitap baskıları arasında popüler bir seçimdir. Kitabınızın Kapağı, dikkat çekmesi ve dolayısıyla daha fazla satması gerektiğinden çok kritik bir bölümdür. Akılda kalıcı bir kapak tasarlamanız şiddetle tavsiye edilir. İster yeni bir toplu baskı seçeneği arayan büyük bir kitap yayıncısı, ister özel kitap baskı ihtiyaçları olan daha küçük bir şirket veya ilk kitabınızı basmaya hazır bir kişi olun, ciltli ve kapaklı kitap baskı gereksinimlerinizi uygun bir fiyata karşılayabiliriz. Mükemmel ciltli kitaplar, en popüler yumuşak kapak ciltleme türüdür. Mükemmel ciltleme, rakipsiz uygun bir fiyata dayanıklı, yüksek kaliteli profesyonel bir görünüm sunar. Kataloglar, dergiler, kitaplar, kılavuzlar ve daha fazlası gibi daha yüksek sayfa sayısına sahip yayınlar için ideal ciltleme seçimidir.

Yumuşak Kapaklı Kitap Satın Al

Deneyimli ve profesyonel kadromuzun merkezi, uygulamalı yönetim ve üstün müşteri hizmeti sağlamak için Bursa'da bulunmaktayız. Yemek kitaplarından güzel sanatlar kitaplarına, ciltli ve kapaklı romanlara, fotoğraf kitaplarından broşürlere ve yıllıklara kadar her türlü yumuşak kapaklı kitabı basıyoruz. 15 yılı aşkın ofset baskı deneyimiyle, en kaliteli, rekabetçi fiyatlı kitap garantisi içerisindesiniz. Kusursuz Yumuşak kapaklı kitabınız, mükemmel ciltli kitaplarınızın keyfini çıkarmanız ve dağıtmanız için söz verildiği gibi adresinize teslim edilecektir.Devam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe