Yazar Olmanızın Önündeki Tüm Engelleri Kaldırdık

Yıllardır üzerinde büyük bir çaba göstererek  ince eleyip sık dokuyarak hazırladığınız kitabınızı bitirdiniz. Şimdi sırada bu çok özel, biricik kitabın okuyucu ile buluşması var. Siz de kendi bütçenizi de çok zorlamadan çok satılsın, çok kişiye ulaşsın diye alanında uzman bir  kitap basımı şirketi ile çalışmak istiyorsunuz ve tam olarak kiminle çalışacağınız karar veremiyorsunuz.

Hiç tereddüte gerek yok. Kitap basımı bizim işimiz ve her türlü kitabı sizin emeklerinizi boşa çıkarmadan hiç zaman kaybetmeden basmaya talibiz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

İşte biz sizin yazar  olarak bilinmenizin  önünde olan  tüm engelleri kaldırdık. Tam anlamı ile profesyonel bir kadro ile sizlere hizmet vermek için burdayız. Çok geniş bir alanda hizmet veren firmamız aynı zamanda kitap baskı hizmeti de veriyor. İster bir tane ister, ister yüz tane, isterse bin tane olsun  word ya da pdf formatında hazırlamış olduğunuz  eserleri çok  kısa bir süre içerisinde basıp  anında kargoya veriyor. Burada firmamız ISBN numarası, telif, dizgi, tasarım gibi konulara karışmıyor sadece baskısını yapıp yolluyor.

Kitaplarınız ister şiir kitabı olsun, ister roman, ister anı fark etmeksizin kurumsal çizgimizden ödün verilmeden son derece profesyonel bir biçimde basılıyor. Kitap sayfa sayısı da bizim için fark etmiyor ve baskılarınız özenle gerçekleştiriliyor. Firmamızın kitap baskı fiyatları ise piyasa rakamlarına göre son derece uygundur.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe