Yapışkanlı Etiket

Yapışkanlı Etiket Modelleri

İş dünyasında veya isteğe bağlı olarak özel hayatta görselliğin bir ortam içerisinde ve insanlara hitap eden şekilde kullanılması her zaman önemlidir. Örnek olarak bir mağaza vitrininde belirli ifadeleri, mesajları veya kampanyaları insanlara net bir şekilde gösterebilmek için yapışkanlı etiket tarzında araçlar kullanılabilir. Furkan Ofset Matbaa olarak birçok farklı çeşit ile sizler için basımını sağladığımız bu ürünler, birçok farklı noktada da kullanılabilen bir yapıya sahiptir.

Bu tarz etiketler temel olarak 1. hamur kağıtlarda hazırlanabileceği gibi farklı noktalarda kuşe, folyo, şeffaf veya opak sticker gibi çeşitler ile tercih edilebilir. Temel nokta; bu malzeme çeşitlerinden hangisi kullanılırsa kullanılsın, bir tarafı yapışkan olan etiketlerde istenilen renk ve görsellikler ile baskı yapılabilmesidir.

Yapışkanlı Etiket Nasıl Kullanılır?

Eğer Furkan Ofset Matbaa üzerinden yapışkanlı etiket talebiniz bulunuyorsa, firmamız grafik ve tasarım hizmetleri vermediği için hazır bir tasarım ile hizmet talep edebilirsiniz. Tek bir şube üzerinden Bursa merkezli şekilde hizmet veren firmamız, bu hizmetlerinde sizlere istediğiniz tasarımları istediğiniz boyutlarda istediğiniz malzeme ile sizlere hazırlayarak teslim edebilir.

Günümüzde tanıtım dünyası içerisinde etiket sticker şeklinde da adlandırılan bu ürünler, özellikle bugün giyim mağazaları, alışveriş merkezleri, hizmet işletmeleri veya açık alanlarda görebildiğiniz üzere küçük mesajların ve ifadelerin kullanılması için seçilmektedir. Örneğin, bir giyim mağazasının vitrininde gördüğünüz “ŞOK!” yazısı ya da fiyat etiketlerinin bulunduğu yazılar için bu etiketler kolaylıkla cam, plastik veya karton gibi yüzeylere yapıştırılarak kullanılabilir.

Günümüzde genellikle birçok farklı firma ve marka sadece logo ve slogan tasarımlarının bulunduğu etiketler talep etmektedir. Bu kapsamda profesyonel bir noktadan hizmet alınarak yapışkanlı etiket tasarla işlemi yapıldığında, üzerinde bulunan her farkı görsel ve istenilen farklı boyutlar ile bu etiketler özel kesim makinelerde kolaylık ile basılabilir.

Basım işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirilen kendinden yapışkanlı etiket size ulaştığında, tek bir tarafı parlak tek bir tarafı ise yapışkan fakat kapalı konumda bulunacaktır. Kullanmak istediğiniz etiketin tek bir ucundan koruyucu kağıdı kaldırdığınızda, bu uç itibarıyla istediğiniz yüzeye yapıştırmaya başlayabilir ve kademeli bir şekilde yapıştırma işlemi sağladığınızda da hava ve pot yapmadan yapıştırma işlemini bitirebilirsiniz.

Yapışkanlı Etiket Neler Sağlar?

Farklı amaçlar ile istediğiniz gibi işletmelerde, özel alanlarda, evinizde, eğitim kurumlarında veya bazen açık alanlarda kullanabileceğiniz yapışkanlı etiket her zaman dikkat çekici yapısıyla avantajlar sağlar. Örneğin, insanlara önemli bir noktayı hatırlatmak istediğinizde belirli bir süre boyunca kullanmak istediğiniz bir yapıyla bu etiketleri camekanlarda, duvarlarda veya zeminlerde kullanabilirsiniz.

Furkan Ofset Matbaa olarak hazırladığımız etiketlerde kullanım alanına bağlı şekilde de malzeme tercihleri sağlanmaktadır. Örneğin, camlarda çoğu zaman folyo etiket ve şeffaf etiket tercihleri gerçekleştirilirken, araçlar üzerinde kullanılacak etiketlerde ise opak sticker gibi tercihler yapılmaktadır. Bugün çoğu zaman şehirlerde kaldırımlarda ve yollarda yapıştırılmış şekilde gördüğünüz bu etiketler açısından da kuşe kağıt üzerinde gerçekleştirilen baskılar ile hazırlanmış etiketler görmek mümkündür. Bazen ise ağaçlarda, elektrik direklerinde veya duvarlarda olmak üzere özellikle büyük şehirlerde birçok farklı tanıtım ya da ilgi çekici çalışmalar sağlayabilmek için kuşe etiketler kullanıldığı görülebilir.

Etiketler kullanıldığı alanda uzun bir süre bağlamında etki sağlayan çalışmalar oluşturmaktadır. Bu nedenle firmamız üzerinden talep ettiğiniz yapışkanlı etiket baskı hizmetlerinde adet, renk, boyut, kağıt kalitesi gibi tüm özellikleri ile birlikte size nitelikli bir hizmet sağlanabilir. Bu hizmet açısından da sadece sayfanın alt kısmında bulunan form üzerinden taleplerinizi bizlere ulaştırabilir ya da telefon ve mail gibi yöntemleri kullanarak firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe