Yapışkanlı Etiket İhtiyaçlarınız İçin Özel Çözümler

Furkan Ofset, 30 yılı aşkın süredir çok çeşitli müşteriler, endüstriler, ürünler ve uygulamalar için yapışkanlı etiket ihtiyacınızı karşılamak için sizlere özel çözümler sunmaktadır. Başarılı bir etiket kendini fark ettirir ve malı pazarlar, bu nedenle yeni, yenilikçi malzemelerin kullanımı giderek daha önemli hale gelmektedir. Etiketler, piyasadaki ürünleri belirlemek ve tanıtmak için aktif olarak kullanılır. Şirketler, onların yardımıyla, müşterilerinin hafızasına “damgalanacak” ürünlerine ait canlı bir imaj yaratmaya çalışırlar.  Şekiller ve renkler pazarlamada önemli bir rol oynar; potansiyel müşterileri hem teşvik edebilir hem de tüm dikkatleri üzerine çekebilir. Furkan ofset olarak, belirli bir ürün için uygun ve yetkin, parlak ve akılda kalıcı bir tasarım yaratmanıza yardımcı olacağız.

Günümüzde, baskı uygulamaları geleneksel kendinden yapışkanlı etiketlerden en yeni tek folyolara ve kompozit malzemelere kadar her şeyi kapsamaktadır. Çeşitli ana akım baskı yöntemlerine ek olarak, serigrafi baskı, sıcak / soğuk folyo kabartma gibi bir dizi farklı son işlem de kullanılmaktadır.

Birçok farklı malzemeyi işlemek çok çeşitli baskı ve ihtiyaçlarınızı üretmek için işinin ehli ustalar tarafından esnek ve ölçeklenebilir üretim kaynakları ve sağlam bilgi birikiminin gerekli olduğunun farkındayız. Kendinden yapışkanlı etiketlerin hem küçük hem de büyük her türlü baskı çalışmasında mükemmel bir maliyetle basılmasını sunuyoruz. Gelişmiş baskı ekipmanlarıyla sizlere uygun fiyatlar sağlıyoruz. Furkan ofset yapışkanlı etiket ihtiyacınızda bir telefon kadar uzağınızda. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe