Tüm Matbu İhtiyaçlarınızda Yanınızdayız

Gelişmiş son teknolojinin kullandığı matbaa makine parkurumuz sayesinde  tüm matbu işlerinizi özenli ve dikkatli bir şekilde hazırlıyoruz. Baskı portföyümüz ‘de, Dergi, Katalog, Broşür, Kitap, Masa Takvimi, Davetiye, Karton ve Lüks Ambalaj içeren ve bunlarla sınırlı olmayan tüm işlerinizi kaliteli bir şekilde hazırlıyoruz. İster iş yerimizden gelip siparişinizi verip alın götürün isterseniz online olarak görüşmelerimizi yapalım size uygun en güzel çalışmayı hazırlayıp kargo ile gönderelim. 1997 yılından bu zamana kadar binlerce müşteri ve yüksek etkili baskı pazarlama stratejilerini sunuyoruz. Tüm baskı ihtiyaçlarınız için kendini işine adamış uzman personelimiz siparişlerinizde ki baskı işinizi başarıya ulaştırmayı misyon edinmiştir. Pazarlama danışmanlığı, tasarım hizmeti ve muhteşem baskı kalitesi ile siparişlerinizi kısa süre içerisinde hallediyoruz. Siparişin verildiği andan itibaren iş bitiminde paketlemeye kadar mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sizlere sunma konusunda ciddiyiz.

Amacımız, imajınızı etkili bir şekilde sunacak ve yetkin bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olacak çarpıcı kurumsal kırtasiye ve promosyon parçaları oluşturmanızı kolay ve basit hale getirmektir. Bu süreçte size yardımcı olmak için birçok örnek tasarım içeren özelleştirilebilir bir çevrimiçi şablon tasarladık veya kendi dosyanızı yükleyebilirsiniz.

Neden Furkan Ofset’i seçmelisiniz?

Ekip üyelerinin uzmanlığını çağdaş ve klasik baskı teknikleriyle birleştiren Furkan Ofset, projenizi hayata geçirecek beceriye, donanıma ve deneyime sahiptir. Güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırdır.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe