Tez ve Bilimsel Makalelerinizi Kitaplaştırıyoruz

Furkan Ofset, Türkiye’nin her yerinden öğrenciler için online tez baskısı ve bilimsel makale kitap basımı hizmetlerinde uzmanlaşmış kurumsal bir firmadır. Üniversitede geçireceğiniz süre boyunca tamamlayacağınız en önemli (ve muhtemelen en zorlu) iş olduğunu biliyoruz. Bu yüzden baskı ve ciltlemeyi kolaylaştırdık.

Furkan Ofset, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine tezinizi çevrimiçi yazdırmak ve profesyonelce ciltlenip hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için yüksek kaliteli ve kullanımı kolay cihazdan kapıya bir çözüm sunar. Tez baskınız ve ciltlemeniz için anında fiyat teklifi almak fiyat Hesaplayıcıyı kullanabilirsiniz. Son teknoloji dijital baskı hizmetleri tesisimiz, en yüksek kalitede dijital baskıyı çevrimiçi olarak sunar. Son sistem ekipman ve tüm ciltli ve ciltsiz kitaplarınızı hızlı bir şekilde baskı sürecini hazırlayan ekibimiz alanında uzmanlaşmış olup 20 yıldır baskı ve ciltleme yapıyoruz.

Ayrıca ofset matbaamız, işletmeler ya da kişisel şahıslar için hızlı, ekonomik ve kullanımı kolay kitap baskı hizmetleri sağlamaktadır. Hazırlamış olduğunuz belgeleri online olarak yazdırmak ve bunları bir dizi farklı stilde baskılayarak doğrudan kapınıza teslim etmemiz için en basit, en hızlı ve en uygun maliyetli yolu sağlamaya çalışıyoruz.  Kolay yükleme ve baskı siparişi sistemimiz zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar ve herhangi bir ek yazılım yüklemenize gerek kalmadan doğrudan masa üstünüzden veya mobil cihazınızdan yüklemenize ve yapılandırmanıza olanak tanır.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe