Tekstil Kataloğu

Tekstil Kataloğu Tasarımları

Tekstil katalogları tekstil üretimi veya tekstil hammaddeleri, kumaşlar veya iplikler üreten firmalarınız için özenle hazırlanan, satışını yapmış olduğunuz ürünler için müşterileriniz tarafından ilk olarak ele alınacak olan ürün tanıtım kitapçıklarıdır. Sizin isteğiniz üzere dilediğiniz şekilde, dilediğiniz baskı kalitesinde, dilediğiniz kağıt kalitesine baskısı gerçekleştirilerek firma tanıtımınıza katkı sağlamaktadır. Tekstil katalogları çok çeşitlidir, farklı kalınlıktaki kağıtlara baskısı yapılabilir. Karton ürünlerde tercih edilebilir, standart gramajlardaki kağıtlara da baskısı yapılabilmektedir; bu tamamen sizin isteğinize göre şekillendirilebilmektedir. Tasarımlarınıza uygun, renkli ve canlı baskılar, tüm detayların dilediğiniz şekilde konumlandırılarak profesyonel bir renk ayrım sistemi ile baskı yapılmış olması şirketinizin marka değeri açısından da büyük bir önem arz etmektedir. Tekstil kataloğu özenle hazırlanmış olmalıdır. Gerek tasarımı gerekse baskı kalitesi çok önemlidir zira içeriğindeki ürünlerin net ve anlaşılır bir şekilde lanse edilmesi gerekir. Tekstil kataloglarında kumaş veya iplik tanıtımları, üretilen ev veya giyim tekstil ürünlerinin tanıtımı yapılabilir. Kumaş ve renk çeşitlerinin aslı gibi net bir baskı ile ortaya çıkarılması da çok mühimdir. Bu yüzden en kaliteli baskıların yapılarak kataloğa 3 boyutlu bir görüntü kazandırılması ürün tanıtımlarının gerçeğine en yakın şekilde yapılması açısından da çok değerlidir.

Tekstil Kataloğu Fiyatları

Tekstil kataloğu hazırlanırken tasarımın başarılı bir şekilde yapılmış, görsellerinin doğru şekilde hazırlanmış olması, yüksek çözünürlüklü tasarımlara yer verilmesi baskı kalitesini de aynı oranda artıracaktır. Tekstil kataloğu hazırlanırken son teknoloji baskı makinalarından faydalanılarak renk kaymalarının solgun baskıların ve sorunlu yazı tiplerinin önüne geçilmelidir. Katalogdan tam anlamıyla verim alınabilmesi için hizalamaların doğru bir biçimde yapılabilmesi, görsel olarak firmanızın net bir biçimde ortaya çıkabilmesi için ise tüm tasarımın bir bütün halde en kaliteli baskı sistemleri ile seçeceğiniz gramajdaki katalog kağıtlarına işlenmiş olması gerekmektedir.

Tekstil Kataloğu Satın Al

Furkan Ofset olarak şirketinizin birer temsilcisi, ürünlerinizin detay bilgilerini müşteriye aktarmak konusunda önem arz eden tekstil kataloglarını bir bütün olarak ele alıyor, dilediğiniz tasarımları özenle kağıtlara aktarıyor ve bu tasarımların seri olarak kataloglara aktarılmasını sağlıyoruz. Tekstil kataloglarının belli sayıda sürekli üretilmesi konusunda destek veriyor, son teknoloji baskı makinalarımız, profesyonel baskı ekibimiz ve sürekli destek sayesinde sizin içinize sinecek tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Tekstil kataloglarınızı yine sizin isteğinize göre şekillendiriyor, talepleriniz doğrultusunda ve kaliteli malzemeler kullanarak üretim sağlıyoruz. Tekstil kataloğu ihtiyaçlarınızdaki tüm soru ve sorunlarınızda anında taleplerinize cevap veriyor, baskı kalitesini isteğiniz doğrultusunda dilediğiniz zaman değiştirebiliyoruz.Devam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe