Tanıtım Kataloğu

Tanıtım Kataloğu Çeşitleri

İşletmeniz veya kuruluşunuz için bilgilendirici bir katalog geliştirmek ve tasarlamak için çok fazla zaman ve çaba harcayabilirsiniz. Baskı zamanı geldiğinde, Furkan Ofset’in profesyonel çalışanları tarafından hazırlanan katalog baskı hizmetlerimize güvenin. 10 yıldan fazla bir süredir, rakipsiz bir fiyata yüksek kaliteli baskı hizmetleri sunuyoruz.  İşletmeniz veya kuruluşunuz birçok farklı türde hizmet sunuyorsa, bir hizmet kataloğu müşterilerinize veya potansiyel müşterilerinize dağıtılabilecek değerli bir satış aracıdır. Bu kapsamlı kataloglar, çeşitli hizmetlerinizin ayrıntılı bir listesini ve ayrıca fiyatlandırma, tarihler, çalışma saatleri ve iletişim bilgileri gibi diğer uygulanabilir bilgileri içerebilir. Diğer satış teminatınızın yanında bir promosyon kataloğu kullanabilirsiniz. Promosyon katalogları, özel teklifleri, indirimleri, sezonluk ürünleri ve yeni ürün gruplarını tanıtmak için harika bir iletişim aracıdır. Promosyon katalogları için yüksek kaliteli baskı hizmetlerimiz, küçük girişimlerden büyük şirketlere kadar her tür işletme tarafından kullanılmaktadır. İşletmenizin sunabileceği çok şey vardır ve birden fazla ürün ve hizmeti satmanın, onları yüksek kaliteli bir kataloğa koymaktan daha iyi bir yolu yoktur. Uzman kadromuzun müşterilerinize veya diğer işletmelere sunmanız gereken ürün ve hizmetleri göstererek onları ikna etmesine tanıtım kataloğu ile izin verebilirsiniz.

Tanıtım Kataloğu İncele

Furkan Ofset size danışacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve beklentilerinizi aşacak profesyonel özel katalog tasarımı ve baskı hizmetleri sunacaktır. Furkan Ofset’in rehberliği ve yardımı ile şirketiniz için özel kataloglar veya haber bültenleri üretmek hayal ettiğinizden çok daha kolay olacak. Bizimle çalışın ve özel katalog baskısının ne kadar basit olabileceğini göreceksiniz.

Katalog baskı ve tasarım uzmanlarımız, konsept incelemesinden tamamlanmasına kadar sizinle memnuniyetle çalışacaktır. Yolun her adımında size hak ettiğiniz kişiselleştirilmiş ilgi ve müşteri hizmetini sunacağız. Sonuç, müşterilerinize ve meslektaşlarınıza dağıtmaktan gurur duyacağınız profesyonel bir basılı ürün olacaktır.

Furkan Ofset, her türlü özel katalog baskı hizmeti sunmaktadır. Ticari, kurumsal veya küçük işletmeler için özel kataloglar üretebiliriz. Katalog boyutları ve stilleri için, size basit siyah beyaz kataloglardan büyük boyutlu, tam renkli basılı parçalara kadar her şeyi ve her şeyi sağlamak için donatılmıştır. Çeşitli ciltleme seçenekleri sunuyoruz üretime hazır birkaç ön fikriniz veya görseliniz olsun, yardım etmeye hazırız. Bunlar genellikle yalnızca bir profesyonel tarafından üretilmesi gereken çok ayrıntılı bir basılı ürün türüdür. Furkan Ofset olarak elimizdeki göreve hazırız. Bu çok önemli ürünü çeşitli boyutlarda ve stillerde üretebiliriz her sayfada yerleşik işlevselliğe sahip tamamen özel tasarımlar ile birden fazla ciltleme ve kâğıt seçeneği mevcuttur. Günümüzün son derece rekabetçi iş ortamında, belirgin şekilde benzersiz pazarlama materyalleri, rakiplerinizden ayrı durmanızı ve mevcut potansiyel müşterilerin ilgisini çekmenizi sağlar.

Baskının gücü her zamankinden daha güçlü, çünkü basılı pazarlama materyalleri tüketicilerin ellerinde tuttuğu somut parçalardır; bu, baskının duyuları harekete geçirdiği ve markanızı diğer reklamcılık türlerinden daha kişisel bir düzeyde güçlendirdiği anlamına gelir. Aynı şey, kullanışlılıkları ve müşterilerle olan güçleri sayesinde hızla büyüyen promosyon ürünleri için de söylenebilir. Hem basılı hem de promosyon ürünlerinin gücünden yararlanmanıza ve pazarlama stratejinizi yepyeni bir başarı düzeyine taşımanıza yardımcı olabiliriz.

Tanıtım Kataloğu Satın Al

Tanıtım Katalogları, ürünlerinizi hedeflenen bir kitlenin önüne koymanın hızlı ve etkili bir yoludur. Oldukça etkili bir pazarlama aracı olarak, kataloglar müşterilerinize yalnızca kim olduğunuzu ve ne sunduğunuzu anlatmakla kalmaz, aynı zamanda her sayfada promosyon teklifleri sunma ve siparişi mükemmel bir şekilde kolaylaştırma yeteneğine de sahiptir.

Kataloğunuza müşterilerinizin ellerine kolayca yırtılmayacak sağlam bir his vermek için kataloglarımızı yüksek kaliteli kağıt stoğuna yazdırıyoruz.

Bilgili ekibimiz, en yaratıcı ve zorlu pazarlama stratejilerinizle başa çıkacaktır. Geniş bir ürün ve seçenek yelpazesinden özel baskı projeniz için doğru çözümü bulacağız ve işletmeniz kadar benzersiz bir görünüm yaratacağız. Grafik tasarımcılarımız son derece nitelikli ve deneyimlidir. İyi tasarım ilkelerini anlarlar ve kapsamlı baskı öncesi bilgilere sahiptirler. Ancak daha da önemlisi, ihtiyaç duyduğunuz şekilde işleyen tasarımlar yaratırlar işinizi büyütmenize yardımcı olurlar. Tanıtım Kataloğunuz için en uygun kâğıdı seçmede yardıma ihtiyacınız varsa,  bizimle iletişime geçin ve bilgili bir baskı uzmanıyla görüşün. Furkan ofset tüm baskı uzmanlarımız yılların deneyimine sahiptir ve projenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe