Takvim Promosyon

Promosyon Takvim Modelleri

Takvim, insanların hayatlarını daha iyi yönlendirmek için organize olmalarına yardımcı olan son derece kullanışlı bir araçtır. Promosyon takvimlere yatırım yaparak, markanızı müşterilerin ve çalışanların beğenisini kazanacak bir ürünle ilişkilendiriyorsunuz. Takvimler ofislerde, evlerde, okullarda, mağazalarda ve her yerde bulunur. Markanızı pazarlamanın başka bir yöntemidir. İnsanlar zamanlarını yönetmek için takvimlere ihtiyaç duyarlar. İnsanların hatırlaması gereken tüm randevuları ve doğum günlerini takvimlerden takip ederler. İşletmenizi bir takvimle pazarlamak hem sizin hem de müşterileriniz için faydalıdır. Takvime bakıldıkça firmanızın adını ve logosunu insanlara gösterecek ve kolayca erişilebilir olması için telefon numaranızı, adresinizi ve web sitenizi bile ekleyebilirsiniz.  365 gün ve sonrası için bir takvim kullanılacaktır. Tüm bu günler boyunca, logonuz ve mesajınız geçen herkesten kaliteli bir şekilde teşhir edilecek. Ürün yelpazemize hayran kalacaksınız duvar ve masa takvimlerimiz, manyetik takvimlerimiz, tebrik kartı olarak ikiye katlanan takvimlerimiz ve daha fazlası var. Ayrıca, planlamacılarımız da mükemmel kullanım ve görünürlük sunar. Çekici promosyon takvimler, izleyicilerin dikkatini çekecek. İlham verici mesajlar içeren takvimler veya indirimde olan takvimler için de çalışma yapabiliriz.

Hangi takvimi seçeceğiniz konusunda kafanız karıştıysa bizimle iletişime geçin Furkan ofset olarak bu konuda uzun yılların vermiş olmasıyla deneyimlerimizi sizinle paylaşabiliriz. Pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, mükemmel baskılı takvimi seçmenize yardımcı olacak doğru bilgileri sağlayacaktır. Mağaza sahipleri için bu, satışlarınızı artırmak için önemli fırsatları kaçırmak anlamına gelebilir. Promosyon takvimi oluşturmayı bilmek, hangi tatiller için promosyonlar ve indirimler planlamak istediğinizi verimli bir şekilde planlamanın, sağlam içerik oluşturmanın ve reklamlardan fotoğraflar için ürünlerinizin örneklerini sipariş etmeye kadar her şey için nasıl bütçe ayıracağınızı bilmenin önemli bir parçasıdır.

Promosyon Takvim Fiyatları

Promosyon takvimleri, uzun yıllardır ticari pazarlama kampanyalarında temel dayanak noktası olmuştur ve bunun iyi bir nedeni vardır markanızın yılda 365 gün görünmesini sağlayan başka bir promosyon ürünü yoktur. Promosyon iş takvimi alan kişilerin %75'inin reklamı yapılan şirketin adını hatırladığı ve %78'inin şirketle tekrar iş yapmayı planladığı kaydedildi. Promosyon duvar takvimleri söz konusu olduğunda doğadan arabalara, dini sahnelere kadar birçok tema sunuyoruz. Hangi temanın şirketinizin konusuyla veya sağladığınız hizmetlerle iyi uyum sağladığını seçebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, mesajınızın her zaman görülebilmesi için logonuzu, işletme adınızı ve iletişim bilgilerinizi takvimin alt kapağına basacağız.

Tüm promosyonlarınız için bir takvim oluşturmak, düzenli kalmanın anahtarıdır ve sırayla düzenli kalmak, başarılı promosyonlar yürütmenin anahtarıdır!

Bir promosyon takviminin size yardımcı olacağı üç büyük şey vardır:

*Satış ve promosyonları planlamak için tatilleri ve etkinlikleri takip etmek.

*Hazırlıklı olmanız ve gerekirse bütçe yapabilmeniz için yaklaşan satışları ve promosyonları takip etmek ve planlamak.

*Yeni ürün sürümleri gibi kendi etkinliklerinizi takip etme

Takvimler sürekli marka teşhiri sağladığından, markanıza aşinalık yaratır ve güven oluşturur. İnsanlar, hiç duymadıkları şirketler yerine tanıdıkları şirketlerle iş yapmayı severler. Böylelikle Marka bilinirliği ve aşinalık artacaktır.

Promosyon Takvim Satın Al

Promosyon takvimlerinizi tasarlarken gerçekten yaratıcı olabilirsiniz. Bazı işletmeler, sektörlerine dayalı olarak harika fikirler bulurlar. Örneğin, bir veteriner her ay komik pozlarda sevimli hayvan resimlerine sahip olabilir. Bir peyzaj şirketi, mevsimler boyunca çalışmalarının resimlerini kullanabilir ve hatta en iyi sonuçları elde etmek için hangi çiçekleri ekeceğini ve ne zaman ekeceğini ekleyebilir. Fotoğrafçılar her ay için kendi fotoğraflarını kullanabilir ve tatil kartı fotoğraf oturumlarının ne zaman planlanacağına dair hatırlatıcılar ekleyebilir. Basılı takviminizin sayfalarında işletmenizin avantajlarından bahsedebilirsiniz.

Furkan Ofset olarak, marka bilinirliğinizi arttırmak için ihtiyaçlarınızı biliyoruz. Pratik, yaratıcı, uygun fiyatlı ve uzun ömürlü promosyon takvimleri reklam ve pazarlama çalışmalarınızda harika sonuçlar sağlar.Devam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe