Şiir kitabı

Kitaplar her birimizin zaman zaman başvurduğu, pek çok konuda bizler için yardımcı ve destek, bilgileri almamızı ve bu bilgileri korumamızı sağlayan kaynaklardır. Kitaplar her birimizin yaşantısında izler bırakır. Çoğumuz birer okuyucu olarak kalırken bazılarımız ise birer yazara dönüşür ve kitaplarımıza hayat verebilmek için baskı araçlarını ve yayınevlerini aracı kılarız. Kitap yazmak çok zahmetli bir iştir, aynı zamanda oldukça keyifli, okuyucuya ulaştırabildiğimiz zaman çok zevkli ve devamı mutlaka gelen bir iştir. Kitap yazmak maddi anlamda da bir iş koludur, yazarlık yapmak duygusal bir iş olsa da doğru şekilde baskısı yapılan, kaliteli ciltlenen ve kaliteli kapaklara sahip olan her kitapta olduğu gibi yazarına ciddi paralar kazandırabilecek bir iş koludur.

Pek çok farklı kitap çeşidi bulabilmek mümkündür, edebi eserlerden, yemek kitaplarına, ders kitaplarından soru bankalarına, dini kitap çeşitlerinden çocuk kitaplarına kadar farklı kitaplar, farklı tekniklerle baskıya alınırlar. İçeriklerinde renkli veya siyah beyaz resimler bulunan, görsel yansıtmalara önem verilen özel içeriklerde özel baskılar yapılması gerekir. Fakat en önemlisi kitabın nasıl basılacağına karar verilmesidir. Özel bir baskı sistemi kullanılması gerekiyorsa, sayfa kalitelerine önem verilecekse, kuşe kağıtlar veya buna benzer kaliteli kağıtlar kullanılacaksa da baskı kalitelerine buna nazaran daha fazla dikkat edilmelidir. Baskı kalitelerine dikkat edilsin veya edilmesi gerekli olmasın önemli değil, tüm kitaplarda baskı kaliteleri okuyucunun görsel zihninin kaliteli bir biçimde doldurulması için özel bir özen gereklidir. İşte bu özel özene dikkat edilmesi gereken kitap türü şiir kitaplarıdır. Şiir edebiyatın önemli bir parçasıdır ve herhangi bir şiir başlı başına bir naif bir harekettir. Şiir severler ve şiire ilgisi olan herkes şiirin ne kadar özel bir edebiyat kolu olduğunu bilirler. Bu açıdan baskısı yapılan şiir kitabının tasarımından baskı kalitesine şiirin hakkını verebilmesi açısından çok özel bir baskıya, kaliteli bir sayfa yapısına, baskısı ve seçimi çok iyi olan bir kapak tasarımı ve baskısına sahip olması gerekir. Şiirin naifliğini ve nezaketini yansıtabilecek bu baskılar şiirin içinde bulunduğu değerli kitapların prestijini artırır ve şiir kitabının hakkını tam anlamıyla verir.

Şiir kitabı tasarımında en önemlisi kapaktır. Kapak tasarımı ile beraber tasarımı en doğru şekilde baskıya alınmış bir şiir kitabı kapağı her kitapta olduğu gibi şiir kitabında da ciddi bir satış ve beğenilme oranında artış göstermesine sebep olacaktır. Tasarımlarınız ne kadar şık olursa olsun dikkatli ve özenli bir baskı yapılmazsa sonuç itibariyle kalitesiz bir görüntü ortaya çıkabilir. Bu sebeple şiir kitabınızın kapak tasarımı ve bu tasarımla beraber kapak baskısındaki kalite, kullanılan karton veya kağıt cinsi de çok önemlidir. Şiir kitabınızı baskıya verirken kağıt ve baskı kalitesinden kaçınmanız doğru olmaz. En kaliteli baskı sistemini kullanmalı ve en kaliteli kağıt veya sarf malzeme tercihlerini yapan, bu konuya özen gösteren baskı merkezlerine kitaplarınızı emanet etmelisiniz. Furkan ofset olarak en kaliteli baskı makineleri, en son teknoloji ürünler ile şiir kitaplarınıza hayat veriyoruz. Sizlerin istek ve taleplerinize uygun, son derece kaliteli ve talepleriniz doğrultusunda en beğenilen ve tercih edilen sarf malzemeleri ile tüm şiir kitabı baskılarınızda kaliteyi teklif ediyoruz. Hem şiir kitaplarınızı gönlünüze göre ve sizin talepleriniz doğrultusunda üretiyor, hem de adeti önemli olmaksızın en kaliteli şiir kitabını sizler için baskıya alıyoruz. Tüm şiir kitabı baskılarımızda kitaplarınızın kalitesini baskı sistemlerimiz ile ön plana çıkarıyoruz.Devam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe