Sertifikalarımız

Kurumsal baskı ve matbaa işleriniz için profesyonelliğini kanıtlamış sertifikalı matbaa firmasına mı ihtiyacınız var? Şimdi sertifikalı bir matbaa firmasıyla çalışmanın avantajlarından sizler de yararlanın!

Matbaacılıkta, uluslararası yeterlilik sertifikası PSO Sertifikalı Matbaa ve TSE kaliteli matbaa sertifikalı firmamız ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayarak işinizi şansa değil profesyonellere bırakmaya ne dersiniz?

Uluslararası standartlara uygun baskı çalışmaları için gerekli donanım ve becerilere sahip olup Fogra Sertifikalı Matbaa firması olarak, üretim öncesi oluşacak hataları önceden tespit edip düzenleyerek sizlere kısa sürede kaliteli işler sunma konusunda avantajlar sağlamaktayız. PSO Sertifikalı Matbaa ve diğer sertifikasyonları almaya hak kazanarak sektörde öncü olan firmalar arasında yer alma gücümüzü devam ettirmekteyiz. Fogra sertifikalı matbaa firması olarak üretim aşamasının her adımında kontrol ve müdahale imkanı. Baskıda hata payını en aza indiren matbaa hizmeti. Yapılan matbaa işlemlerinde işlerin kontrolünün sağlanması ve hata payını en aza indirmek, kaliteli ve hızlı hizmet sunmak için gerekli donanımlara sahibiz. Sektörünüze uygun çözümlerle kurumsal baskı yada matbaa hizmeti sunuyoruz.

Dijital baskı teknolojisi ve kaliteli renk yönetim sistemi ile uluslararası baskı standartlarına uygun yani ISO Sertifikalı Matbaa olmanın ayrıcalığını sizlere yaşatmaktayız. Hızlı ve kaliteli matbaacılık çözümleriyle ihtiyaçlarınız doğrultusunda fark yaratan tasarımları ve tasarım sonrası baskı işlerinizi güvenle yapıyoruz. Ekran ve baskı uyum kalitesi başarılı bir matbaacılık işi çıkarabilmenin olmazsa olmazlarındandır. Bilmelisiniz ki baskı işlemlerinin ölçümlenebilmesi yada gözlemlenebilmesi baskı ve renk kalitesi açısından önemli bir etkendir. Baskı öncesi ve baskı sonrası her detayı inceleyerek eksik yada yanlış işlemlere zamanında müdahale ederek hata payını en aza indirip sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Kendini yenileyen matbaa firması olarak işinizi için profesyonellikten taviz vermeyip markanıza değer katıyoruz.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe