Sert Kutu

Eşya taşıma başta olmak üzere ev düzenlenmesinde ve ofisinizde kullanabileceğiniz kutular çok farklı boyut, şekil ve materyallerle üretilerek kullanıma sunuluyor. Karton, sıvamalı, ofset baskılı, oluklu ve mukavva kutu olmak üzere çeşitleri bulunan kutu seçimi için hizmetinizdeyiz.

Günümüzde her alanda kullanılan kutuların ebatları kadar üretildiği malzeme de önemlidir. Kutunun özelliğinin sert olması içine konulacak ürün ya da malzemenin taşınması ve saklanması açısından sebep olacak riskleri de ortadan kaldıracaktır.

Kutunun özelliğinin sert olmasının yanı sıra ne için kullanılacağı da bir o kadar önemli olmaktadır. E-ticaretin büyüyüp gelişmesiyle günümüzde paketlemede de çoğunlukla tercih edilen sert kutuların da kullanım alanlarına göre çeşitleri bulunuyor. Kullanımınıza uygun sert kutu bulabileceğiniz sitemizde, özel yapım sert kutu seçeneği ile hizmet vermekteyiz. Sert kutu içindeki ürünün bütünlüğünü korumaya yardımcı olacak ve paketinizi uzun mesafelerde de uygun şekilde taşımış olacaksınız.

En çok tercih edilenler arasında yer alan plastik sert kutu, sıcak ve soğuk havalarda içerisindeki malzemenin bozulmaması nedeniyle en iyi seçenekler arasında yer alırken, çevre açısından ise organik olanlar her zaman en iyisi olmaktadır.

Sitemizde göreceksiniz ki kolaylıkla seçilebilecek çeşitli sert kutu şekilleri, boyutları ve renkleri vardır. Dilediğiniz ölçü ve modelde üretilebilen ve uzun ömürlü kutular arasında tanımladığımız gri mukavvadan üretilen sert kutuların en önemli avantajı daha uzun ömürlü ve tekrar kullanılmaya uygun olmasıdır. Ayrıca farklı birçok kağıt cinsi, deri veya kumaş ile kutunun üzeri kaplanarak farklı bir görünüm kazandırılıyor. İstenilen ölçüde ve modelde üretilebilen özel üretilen kutular, kozmetik, mücevher, parfümeri, giyim sektörleri ve de ajanslarda lansman kitleri de dahil birçok alanda yaygın olarak kullanılıyor.

E-ticarete özel hafif ve dayanıklı tasarımlarıyla özel kesim kargo kutusunun tercihler arasında yer almasının en önemli nedeni dört nokta yapıştırma yapısıyla yüksek dirençli kağıttan üretiliyor olmasıdır. Kutu piyasasında yılların verdiği tecrübe ile siz müşterilerimizin kullanım amaçları doğrultusundaki talepler uzman kadromuzun kontrolünde gerçekleştirilen üretimimizle en kısa sürede uygun fiyata temin edilmektedir. Sert kutu olarak tanımlanabilecekler arasında yer alan ve metal, ahşap, karton ve plastik gibi değişik malzemelerden üretilen dekoratif kutular da, kullanışlı olmaları nedeniyle ilgi görmektedir.

 

Ev düzenleyici olarak dekoratif kutuları, ortalıkta görünmesini istemediğiniz eşyalarınız için tercih edebilirsiniz. En çok kullanılan ev düzenleyicilerinden olan ve değişik ebatlarda üretilen dekoratif kutular, modern görünümleriyle yaşam alanına önemli bir şekilde estetiklik katacağına inanıyoruz. Farklı tasarımlara sahip olan kutular, fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkar. Sitemizde içerdiği materyal açısından birbirinden çeşitli dekoratif kutuları beğeninize sunuyoruz.

 

Kitap görünümüne sahip olan şık ürünler olan dekoratif kitap kutuları da malzeme seçimi açısından sert olmalıdır.Birinci kalite malzemeler kullanılarak üretilen kutuları kitap kullanımında da tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneğine sahip olan dekoratif kutu stilleri ofisinize ve evinize farklı bir görünüm katacak. Kurabiye saklamak ve Çikolata için özel üretimi yapılan kutuları tercih edebilirsiniz. Misafirlerinize kutuda sakladığınız çikolatalardan ya da kurabiyelerden ikram edebilirsiniz. Sevdiğiniz birisine ya da arkadaşlarınıza hediye seçenekleri arasında dekoratif kutuları da düşünebilirsiniz.

Mücevher, saat, gözlük, giysi aksesuarları için olduğu kadar küçük parçaları saklamak için ideal bir seçim olan çekmeceli kutu üretiminde istenilen renklerde özel baskı teknikleriyle göz alıcı sonuçlar elde edilmektedir. Çekmece özellikli sert kutularda ayrıca tüm yüzeylere baskı da yapılabilmektedir.

Furkan Ofset olarak bizi tercih edin. İstediğiniz özellik ve ebatlarda kutu tasarımlarınızı üretelim.


2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe