Sert Kapaklı KitapDevam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

Sert Kapaklı Kitap Baskısı

Dış muhafazası olabildiğince kalın bir yapıya sahip olarak, tıpkı eski zamanların ansiklopedi tarzına benzeyen sert kapaklı kitap özel bir model olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz bir üründür. Furkan Ofset Matbaa olarak özel ve kaliteli bir malzeme kullanımını tercih ettiğimiz bu modelde, hem ilk sayfalarda hem de kapak üretiminde aradığınız en üst düzey kaliteyi bulmanız mümkündür.

Genellikle kalın kapaklı kitaplar yemek kitapları tarzında yayınlar için tercih edilirken, halen nadir de olsa kullanılan ansiklopediler, tarih kitapları, özel baskı kitaplar, okul kitapları veya okul yıllıkları gibi noktalarda da tercih edilmektedir. Bu gibi noktaların tümünde firmamızın gerçekleştirdiği ofset hizmetlerinde iç sayfaların baskısı için enzo ve holmen birleşiminde kitap kağıdı kalitesi yer alırken, mat kuşe veya parlak kuşe gibi seçimler yapılabilir. Ayrıca 1. hamur ve fantezi kağıt kullanımları tercih edilebilir.

Ön Onaylı Sert Kapaklı Kitap Basımı

Furkan Ofset Matbaa olarak firmamız Bursa merkezli bir şekilde tek şube üzerinden sizlere hizmet verirken, hizmetlerimizde tasarım ve grafik çalışmaları yer almamaktadır. Yalnızca baskı ve matbaa uygulamaları ile istediğiniz kaliteyi size sağlarken, sert kapaklı kitap çalışmalarında da mutlak bir şekilde ön onaylı olarak basım işlemlerine geçilmektedir.

Ön onay alınabilmesi açısından da öncelikle gerçekleştirilecek çalışmanın dijital görseli sizlere bir çıktı olarak gönderilirken, inceleme gerçekleştirmeniz sağlanır. Yaptığınız inceleme sonrasında basım için onay vermeniz dahilinde bahsedildiği şekilde nitelikli malzemelerin seçilmesi ile taşlama sert kapak kullanımı sayesinde kitap baskısı gerçekleştirilir.

Sert kapak kitaplar özellikle kalın kitap kapağı altında içeriğini ve sayfalarını çok daha iyi bir şekilde muhafaza edebilen ve raf görüntüsü açısından da gayet dekoratif bir yapıya sahip olan kitaplardır. Bu nedenle özellikle tarih kitapları ve ansiklopedik kitaplarda çok daha fazla tercih edilen bir yapıya sahiptir. Bugün birçok yayınevi tarafından da tercih edilen bu kitap baskısı sayesinde özellikle popüler yapıya sahip olmuş romanlar, dünya klasiği kitaplar veya özel kitap baskıları yine özel bir seri içerisinde bulunması için bu şekilde ayrı olarak basılmaktadır.

İstenilen Sayıda Sert Kapaklı Kitap

Firmamız çalışmaları sayesinde sert kapaklı kitap baskısı gerçekleştirilmesi açısından çok pratik bir yapı ile taleplerinize uygun olarak istenilen sayıda çalışma yapılabilir. Hazırlanan baskı planının korunması vasıtasıyla istediğiniz sayıya göre temin edilen malzeme sayesinde en hızlı süreç dahilinde basım işlemleri tamamlanır.

Tekdüze ve eksiksiz bir şekilde kontrollü olarak yapılan baskı sonucunda sert kapaklı kitaplar kapak üzerinde 4 renk baskı ile birlikte isteğinize bağlı olarak telefon, bandrol ve paketleme ile birlikte hazır hale getirilebilir. Renk uyumlarının eksiksiz bir şekilde gerçekleştirildiği basımlarda isteğe bağlı şekilde lokal laklama gibi işlemler de gerçekleştirilebilir.

Özellikle bu tarz bir basım sayesinde elde edilen şık ve sağlam görünümlü kitaplar, birçok kişi tarafından etkinlikler açısından tercih edilmektedir. Kitapların tanıtım ve hediye amaçlı olarak kullanılması, promosyon amaçlı dağıtımlarının gerçekleştirilmesi, fuar gibi etkinliklerde bir reklam aracı olarak kullanılması gibi noktalarda birçok yazar tarafından da kalın ciltli kitaplar daha fazla seçilmektedir.

Her zaman göz önünde olacak bir şekilde kitabınızın dikkat çekici olmasını sağlayan bu basım yöntemi ile birlikte sunulan ürünler kullanıcıların gözünde de daha fazla tercih edilen bir çeşit oluşturmaktadır. Furkan Ofset Matbaa sayesinde bu baskı teknolojisi ile çalışmalarınızı istediğiniz miktarda yılın her döneminde kolaylıkla siparişe dönüştürebilirsiniz. Bu açıdan istediğiniz tüm siparişlerde en hızlı şekilde aşağıda bulunan formu kullanarak veya telefon ve e-mail gibi yöntemler ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe