Sert Kapaklı Kitap Tasarımı

Hem bu alanda ustalaşmış personelleri, hem de son teknoloji ekipmanları ile Furkan Ofset Matbaa, pek çok matbaa ve baskı ürünü gibi, sert kapaklı kitap siparişlerinizi de kaliteli bir şekilde üretiyor. Bugüne kadar sayısız siparişi, tüm müşterilerinin güvenini kazanmış şekilde üretmiş olan firma, bugün hem müşteri portföyünü, hem de verdiği hizmetin niteliğini yükseltmeye, her geçen gün ortaya daha kaliteli ürünler koymaya devam ediyor. Eğer siz de kalın kapaklı kitaplar bastırmak istiyorsanız, o halde şu an doğru adreste bulunuyorsunuz.

 

Sert Kapaklı Kitap Üretimi İçin Furkan Ofset Matbaa!

 

Sert kapaklı kitaplar, dış görünüşü ve yapısıyla ansiklopedileri andırır. Söz konusu kitapların basım işlemleri, son teknoloji ciltleme makineleri ile gerçekleştirilir. Bu tür kitapların baskısında, iç sayfalar için enzo ve holmen, parlak kuşe, mat kuşe, 1. hamur ve fantezi kağıt türlerinden herhangi biri tercih edilebilir. Sert kapaklı, kalın ciltli kitaplar genellikle yemek kitapları, tarihi kitaplar, ansiklopediler, özel ciltli kitaplar, yıllıklar, okul kitapları ve tezler için tercih edilmektedir. Sert kapaklı kitaplar oldukça dayanıklı olmaları sebebiyle uzun süre zarar görmeden saklanabilirler. Kitabı kaplamış olan sert kapak, kitabın iç sayfalarının da zarar görmesine engel olur.

 

Sert kapaklı kitaplar isterseniz tek renk, isterseniz de farklı renklerde basılabiliyor. Mukavva sıvama yöntemi ile üretilen bu kitaplar, isterseniz lokal, isterseniz tamamen laklama işleminden geçirilebiliyor. Kitapların dış baskılarında tercihe bağlı olarak mat ya da parlak selefon kaplama yapılabiliyor. Furkan Ofset Matbaa aracılığıyla tercihleriniz doğrultusunda en kaliteli sert kapaklı kitaplar, ciltli kitaplar ve çok daha fazlası üretilebiliyor.

 

Sert kapaklı kitaplar, normal kapaklara sahip kitaplara oranla daha uzun ömürlü oluyor. Aynı zamanda bu kitaplar uzun ömürlü olmalarının yanında, gerek kütüphanelere, gerekse de bulundukları diğer alanlara estetik bir görüntü katıyorlar. Eğer maliyet konusunu ikinci plana atmak isterseniz, önceliğiniz her zaman estetik bir görüntü ise, o halde biz de size kitaplarınızda, tezlerinizde ya da yıllıklarınızda sert kapaklar kullanmanızı öneririz. Sert kapaklı kitapların dayanıklı ve estetik olmasının yanında öne çıkan bir diğer özelliği, teknik olarak farklı özelliklerde üretilebiliyor olmasıdır. Yani sert kapaklı kitaplarda uygulanacak olan teknikler, müşterinin tercihlerine göre belirlenmektedir. Bu da müşterilerin sipariş ettikleri ürünlerin benzersiz ve kişiye özel olmasını sağlar. Bu yüzden bugün sert kapaklı kitaplar yaygın olarak tercih ediliyor.

 

Kaliteli Ürünler İçin, Bizimle İletişime Geçin!

 

Bursa ili içerisinde matbaa ve diğer baskı uygulamaları için, tasarım hizmeti almak için bir firma arayışındaysanız, Furkan Ofset Matbaa, bu alanda tercih edebileceğiniz firmalardan biri konumunda bulunuyor. Gerek deneyimli personelleri, gerekse de kullandığı ekipmanlar ile, hizmet kalitesini her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyor. Gerçekleştirmiş olduğu kaliteli üretim faaliyetlerinin yanında, müşterilerine sunmuş olduğu ekonomik fiyat teklifleri ile bütçe dostu bir firma olarak varlığını sürdürmeye devam ediyor.

 

Grafik ve tasarım, baskı ve matbaa uygulamaları alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan Furkan Ofset Matbaa, Bursa merkezli olarak hizmet vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve bugüne kadar yapmış olduğu işlerle tüm müşterilerine güven aşılamış olan Furkan Ofset Matbaa, kaliteli işler üretmek ve talep edeceğiniz ürünlere değer katmak adına yeni müşterilerini bekliyor. Eğer siz de sert kapaklı kitap ya da ciltli kitap setleri bastırmak isterseniz, hemen aşağıda yer alan formu doldurarak bize ulaşabilir ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe