Rulo Etiket

Rulo Etiket Çeşitleri

Etiketler markanız için, markanızın içerisinde kullanılacak çeşitli alanlarda ihtiyaç duyacağınız malzemelerdir. Gerek tekstil gerek gıda ve gerekse çok çeşitli üretim alanlarında rulo etiketler sıklıkla kullanılmaktadır. Kilo ile satın alımlarda, herhangi bir eşyanın veya kıyafetin, herhangi bir malın veya herhangi bir ürünün fiyatlandırılması, markalandırılması veya özel içeriklerin işlenebilmesi amacıyla rulo etiketler sıklıkla kullanılabilmektedir. Rulo etiketler genellikle parça parça olacak şekilde bir etiket kağıdının üzerine yerleştirilerek baskı makinası yardımı ile ürünlerin üzerine yapıştırılırlar. Hazır olarak baskısı yapılmış rulo etiketler yine bir makine yardımı ile veyahut manuel olarak herhangi bir ürünün üzerine işlenebilirler. Mantıken rulo etiketler pek çok alanda işe yarayan ve kolaylık sağlayan ürünler arasında yer almaktadırlar. Rulo etiketlerinizi baskılı halde kullanmak veya markanızın etiket üzerinde yer almasını isterseniz makinanın yazı yazacağı kısmı boş tasarlayarakta rulo etiket baskısı yaptırabilirsiniz.

Rulo Etiket Fiyatları

Markalarınız için, tekstil ürünleriniz için, kilo ile yaptığınız satışlarda, gıda reyonlarınızda kullanılmak üzere rulo etiket tasarımlarıyla özel baskılar yaptırmak istiyorsanız Furkan ofset olarak rulo etiket tasarımlarınızı yapıyoruz. Rulo etiketlerinizi ister pos cihazlarınızda, ister akıllı kantarlarınızda, ister el ile yaptığınız manuel barkotlama sistemlerinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ithal ürünlerin Türkçe açıklamalar kısmını tasarlamak içinde rulo etiket teknolojisinden faydalanabilirsiniz. Rulo etiketler beyaz etiketler üzerine markanız işlenerek veyahut seri üretimler ile dilediğiniz yazıların ve bilgilerin toparlandığı bir metin ile üretilirler. Rulo etiketlerinizin baskısı tamamlandığında kullanılmaya hazır hale gelmektedir. Rulo olarak hazırlanması yazdırılabilir cihazlara uygulanabilmesi için kolaylık sağlamaktadır. Yazdırılabilir cihazlar ile etiketleme işlemlerinizi daha kolay yazdırmak, ürüne özel olarak etiketler hazırlamakta mümkün olmaktadır.

Rulo Etiket Satın Al

Furkan Ofset olarak özel olarak tasarımını gerçekleştirdiğiniz rulo etiker tasarımlarınızı en kaliteli malzemeler ve sizin belirleyeceğiniz gramajdaki etiket kağıtlara, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji baskı makinalarımız yardımı ile hazırlanmaktadır. Tüm rulo etiket ürünlerimiz sizlerin seçtiği baskı ve kağıt kalitesinde özenle baskıya hazırlanmaktadır. Kullanılacak tüm ürünler ve baskı malzemeleri birinci sınıf malzemelerden özenle seçilmektedir. Profesyonel baskı ekibi ve son teknoloji baskı makinaları ile uzun yıllara dayanan tecrübelerin de desteği ile tam istediğiniz tasarım yapılmaktadır. Baskısı yapılmış olan rulo etiket ürünleriniz otomatik etiketleme terminallerinde, yazıcılı terazilerde veya yazar kasalarda, pos cihazları gibi ürünlerde kullanılmaya hazırdır. Düzenli olarak dilediğiniz adetlerde rulo etiket baskısı yapılabilmektedir. Rulo etiketleriniz özel olarak muhafaza edilerek vereceğiniz adrese kadar dış etkenlere karşı korunaklı bir biçimde teslim edilmektedir.Devam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe