Rulo Etiket İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın

Rulo etiket baskısı, her tür sektör için en temel baskı araçlarından biridir. Rulo etiketler yardımıyla ambalajınızı geliştirin, müşterileri bilgilendirin ve çalışma alanınızı düzenleyin. Hepsinden iyisi, uygulama kolaylığı, rahatlık ve daha fazla tasarrufu bir arada elde edersiniz.

Furkan Ofsetin size özel hizmetleri ile hemen tanışın, çeşitli seçenekleri ve hızlı geri dönüşler sayesinde, sadece 2 iş günü içinde basılmış ve sevkiyata hazır bir rulo üzerinde kaliteli etiketler elde edersiniz. Rulo etiketler rahatlık, verimlilik ve kullanım kolaylığı sunar.

Daha Az Ödeyerek Daha Çok Alın

Rulo etiketler, çoğu etiket dağıtıcısına uyan bir karton makaranın etrafına saran özel bir yazıcı kullanılarak yapışkan kağıda basılır. Rulo etiket baskısının faydalarından bazıları şunlardır.

Daha fazla tasarruf: Rulo etiketler uygun maliyetlidir ve toplu sipariş vermesi gereken işletmeler için idealdir. Bu tür baskı, malzeme israfından tasarruf sağlayarak daha yüksek miktarlı siparişler için rekabetçi fiyatlar sunmamızı sağlar.

Daha fazla üretkenlik: Rulo etiketlerle sadece para tasarrufu yapmazsınız. Bu etiketlerin üretimi daha hızlıdır ve dağıtıcı kullanılarak uygulamaya hazırdır, bu da zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Çalışanlar, etiketleri manuel olarak uygulamak için harcanan saatleri azaltabilir ve diğer önemli görevlere odaklanabilir. Etiketleri elle uygularken bile, rulo etiketlerin arkalık türü, etiketlerin soyulmasını kolaylaştırır.

Daha fazla seçenek: Ebatlı ve yaprak etiketlerin aksine, rulo etiketler için daha fazla malzememiz var. Dokulu Estate yapışkan kağıdı, suya dayanıklı polipropilen veya birinci sınıf etiket kağıdı arasından seçim yapabilirsiniz.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe