Promosyon

Firmanızın tanıtımında kullanacağınız materyallerin tümünü promosyon malzemeleri olarak algılayabilirsiniz. Bunu kalem, not defteri, ajanda veya farklı tasarımdaki bir kartvizit olarak bile algılayabilirsiniz.

Ajanda

Ajanda

Ajanda

Not Defteri

Not Defteri

Not Defteri

Takvim

Takvim

Takvim

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünler her şirketin zaman zaman üretimini istediği, şirketlerin akılda kalabilmesi için özel olarak tasarlanarak müşteri kitlesine hediye edilmek amacıyla hazırlanan kırtasiye veya ofis ürünleridir. Sadece kırtasiye ve ofis ürünleri değil pek çok farklı tasarımla promosyon ürünler ortaya konabilir. Bir çakmak, bir anahtarlık, bir kalem veya kişisel bir aksesuar bile şirketinizin tanıtılmasındaki promosyon ürünler arasında yer alabilmektedir. Promosyon ürünler pek çok farklı ve hayal gücünüzle ilintili olarak üretilebilmektedir. Promosyon ürünlerin en sevilen özelliklerinden biri sizin onu gündelik yaşantıda veya ofis içerisinde işe yarar bir biçimde kullanılabilmesi için hazırlatmanızdır. Küçük not kağıtları, tükenmez kalemler, ajandalar veya takvimler özellikle ofis için temel ihtiyaçlardır ve müşteri kitleleri bu ürünleri gün içerisinde mutlaka kullanacak, bu ürünlere eklenen şirket logoları, telefon ve adres bilgileri elden ele kolaylıkla yayılabilecektir. Bu ürünlerin tasarımı kolaydır, her bütçeye hitap edebilecek promosyon ürün tasarımı bulabilmek mümkün olmaktadır. Promosyon ürünlerin kolaylıkla üretilebilmesi de tasarımların sizlere derhal teslim edilmesine ve kısa zaman içerisinde kullanılmak üzere müşteri kitlesine verebilmenize olanak sağlayacaktır.

Promosyon Ürünleri ve Fiyatları

Promosyon ürünlerin en çok bilinenleri not kağıtları, kalemler ve takvimlerdir. Aynı zamanda kahve veya çay fincanları, çakmaklar, bez çantalar, ajandalar ve kişisel not defterleri diğer efektif promosyon ürünler arasında yer almaktadır. Herhangi bir promosyon ürününü seçerek şirketinizin logosunu, göze en çok çarpması gereken bilgilerini veya sloganlarından bir tanesini promosyon ürün üzerine baskı yaptırarak hazırlatabilirsiniz. Promosyon ürünler ne kadar çok kişiye ulaşırsa elden ele o kadar çok kişide bu bilgilerin akılda kalması sağlanacaktır. Promosyon ürünlerin kaliteli malzemelerden üretilmesi de aynı şekilde önemli bir husustur. Bu da şirketinizin tanıtımı açısından görsel olarak farklı bir etki yaratacaktır.

Promosyon Ürünleri Satın Al

Furkan Ofset olarak uzman kadronuzla sizin istediğiniz herhangi bir promosyon ürünü ham olarak tedarik etmekte, şirketinizin görünmesini istediğiniz logo tasarımı veya görünen bilgilerini ürün üzerine sizin seçeceğiniz şekilde işler ve dilediğiniz adette baskısını yaparız. Şirket reklamı açısından en uygun fiyatlı ve en etkili yöntem olan promosyon ürünlerinizin tüm tasarımı sizlerin isteği doğrultusunda yapılmaktadır. Ekonomik ve hayati bir reklam şekli olan promosyon ürünler etkisini çok kısa bir süre içerisinde olumlu bir şekilde gösterecektir. Tüm promosyon ürün çeşitlerine tüm tasarımlar yapılabilmektedir. Dilediğiniz adette üretim yapılması mümkün olmaktadır. Şirketinizin reklamı için en akılcı çözüm olan promosyon ürünler aynı zamanda müşterilerinizi de memnun edecektir.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe