Promosyon Çantası

Promosyon Çantası Çeşitleri

Promosyonlar, bir firmanın halka ulaşabilmesi açısından ürünlerin tanıtımını ve daha fazla tercih edilmesini sağlayacak en etkili tanıtım çalışmaları arasında yer alır. Ayrıca promosyon, her firmanın hizmet ve ürün satış çeşidine bağlı olarak değişen şekillerde ve yapılarda olabilir. Bu kapsamda da hangi türde olursa olsun hedef kitlenize ulaştıracağınız promosyonlarda kullanılabilecek bir promosyon çantası için Furkan Ofset Matbaa üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Bursa merkezli bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız, sadece Bursa ilinde bulunan tek şubesi ile sizlere bu çalışmaları hazırlamaktadır. Ekonomik bir yapıya sahip olan bu özel karton çantalar şık bir ip baskısı ile birlikte birçok firmanın kullanılabileceği özel bir yapıya sahiptir. Bu nedenle en önemli noktalardan biri olarak standart ölçülerde üretim yapılabileceği gibi isteğe bağlı özel ölçülerde de üretimler sağlanarak sizlere hizmet verilmektedir.

En İyi Baskı Kalitesinde Promosyon Çantası

Günümüzde promosyon çantası özel bir ürün olarak aslında grafik tasarım sayesinde istenilen görselliğe kavuşturulan bir çalışmadır. Fakat firmamız grafik ve görsel tasarım hizmetleri dışında sadece baskı ve ofset hizmetleri ile ön plana çıkarken, istediğiniz hazırlanmış tüm tasarımlarda en hızlı şekilde ve en kaliteli malzemeler ile ürünlerinizi sizlere ulaştırma garantisi sağlamaktadır.

Tasarımları istediğiniz şekilde sağlayabileceğiniz kapsamda promosyon çanta imalatı gerçekleştirilmesi için özellikle yüksek kaliteli karton malzeme kullanılmasıyla hem dayanıklı hem sağlam görünüşlü hem de istediğiniz canlı renklere sahip bir çanta temin edilebilir. Bu çantalar günümüzde birçok farklı sektör tarafından promosyon dağıtımlarında, ürün hediyelerinde ve tanıtımlar gibi noktalarda müşterilere hediye paketleri dağıtımlarında kullanılmaktadır.

Kullanım alanlarına bakıldığında promosyon çantası kimi zaman bir emlak firması kimi zaman bir inşaat firması tarafından kullanılabilir. Bunun dışında sağlık kurumları, eğitim kurumları, sigorta şirketleri, yerel yönetimler, holdingler, sanat kurumları veya akla gelebilecek birçok farklı firma bu çantalar sayesinde promosyon dağıtımları gerçekleştirebilir. Çantalar içlerinde yer alabilecek ajanda, takvim, kalem, bloknot, defter, kitaplar, hediyelik eşyalar gibi birçok farklı eklenti ile birlikte istenilen dönemlerde kullanım için hazır bir yapıya sahiptir. Çünkü Furkan Ofset Matbaa tarafından sizlere sunulan bu ürünler ister yılbaşında ister bayramlarda ister özel yıldönümlerinde promosyon amaçlı olarak kullanılabilir.

Promosyon Çantası İçin Özgür Talep Avantajı

Firmamız üzerinden gerçekleştireceğiniz promosyon çantası taleplerinde çok özgür bir şekilde istediğiniz renkleri, boyutları ve adedi belirterek hizmet alabilirsiniz. Promosyon amacıyla kullanacağınız bu çantalarda özellikle kartonlarda mavi, sarı, kırmızı, yeşil, turuncu, mor, kahverengi, siyah gibi renkler çanta üzerinde istenilen logo yazı ve karakterlerin kullanılması gibi ayrıntılar yer alabilir.

Özel bir şekilde promosyon çanta imalatçıları arasında firmamız Bursa merkezli şekilde verdiği hizmetlerde sizlere her zaman en kaliteli sonuçları sunmayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda da isterseniz 500 adet isterseniz 1000 adet veya çok daha yüksek sayılarda en üst kalitede ve tek tip bir şekilde aynı görselliği oluşturan çantalar elde edebilirsiniz. Bu çantalarda genellikle dikey kullanım talep edilse de isteğe bağlı olarak yatay şekilde baskı çalışmaları da gerçekleştirilmesi de mümkündür.

Furkan Ofset Matbaa üzerinden talep edebileceğiniz bu hizmetlerde yatay veya dikey çantaları tercih ederek, çanta rengini de belirtmeniz vasıtasıyla istediğiniz görsel baskı sayesinde istediğiniz ürün sayısında en ekonomik fiyatları elde edebilirsiniz. Bu bağlamda da bir giyim mağazası, alışveriş merkezi, servis hizmeti sunan bir restoran veya isterseniz bir kurum olarak taleplerinizi alt kısımda bulunan formu doldurmanız vasıtasıyla ya da telefon ve mail gibi iletişim yöntemlerini kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Firmamız yılın her döneminde taleplerinize en hızlı şekilde cevap vererek, size en yüksek kaliteli hizmeti sunacaktır.Devam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe