Promosyon Ajanda Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz

Ajandalar, günlük hayat içerisinde en çok tercih edilen not tutma ve düzenleme ürünlerinden biri. Eğer bir ajanda ne kadar kullanışlı ise, günü düzenlemek, işleri organize etmek ve gerektiği zamanlarda not tutmak da o kadar rahat oluyor. Furkan Ofset Matbaa, kullanmış olduğu son teknoloji ekipmanlar ve usta personellerin elinden çıkan en kaliteli ajandaları sizler için üretiyor. Söz konusu ajandaları hem firmanız içinde kullanabilir, hem de üzerine firmanızın logosunu bastırarak promosyon amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Reklam ürünlerinin oldukça önemli olduğu bu dönemde firma logolu ajanda da yaygın olarak tercih ediliyor.

Firma Logolu Promosyon Ajandalar

İhtiyaç duyduğunuz promosyon ajanlar, firmamız tarafından iplik dikişli ya da spiralli olarak üretilebiliyor. Tercihinize göre istediğiniz herhangi bir dış kapak ya da iç kağıt malzemesi kullanılabiliyor. Söz konusu promosyon ajanda ürünleri, müşteri tercihleri göz önünde bulundurularak, müşterilerimizin yönlendirmeleri ile  tarafımızca üretiliyor. Genellikle reklam ürünü olarak tercih edilen promosyon ajandalar, zaman zaman firma içi kullanım için de tercih edilebiliyor. Üzerine firma logosu basılabiliyor olması sebebiyle de, firmaların akılda kalıcı olmaları açısından büyük bir önem taşıyor.

Bursa merkezli olarak hizmet veren firmamız Furkan Ofset Matbaa, bugün piyasadaki promosyon ajanda fiyatları göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun fiyat teklifleri sunuyor. Firmamız tarafından üretilmiş olan hem promosyon ajanda ürünleri, hem de diğer tüm baskı ve tasarım ürünleri, bir yandan sonra derece kaliteli şekilde üretilirken, bir yandan müşteri dostu şekilde bütçe yormuyor. Bu yüzden firmamız, bu alanda güvenilebilecek olan bir firma olarak ön plana çıkıyor.

Promosyon ajandaların bu kadar yaygın olarak kullanılmasının en önemli sebeplerinden biri de,  özellikle iş alanında en çok kullanılan malzemelerden biri olması. Yani ajanda kullanımı toplumu yalnızca belirli bir kesimi ile sınırlı değildir. Yani bugün hemen hemen her meslek grubunda ajanda kullanılmaktadır. Büyük şirketlerden küçük işletmelere kadar hemen hemen herkes, işlerini organize etmek ya da hatırlatıcı notlar almak için mutlaka bir ajanda kullanmaktadır. Bu yüzden promosyon ajandalar, aslında en çok tercih edilen promosyon ürünlerinin başında gelmektedir.

Promosyon Ajandalar Furkan Ofset Matbaada!

Furkan Ofset Matbaa olarak biz, Bursa merkezli olarak hizmet veriyoruz. Bursadaki merkezimiz dışında herhangi bir şubemiz bulunmuyor. Hem grafik tasarım, hem baskı, hem de matbaa ile ilgili tüm hizmetleri müşterilerimize sunuyoruz. Sahip olduğumuz deneyimli personeller ve yıllara dayanan tecrübemiz ile, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet politikalarımız ile, her geçen gün müşteri portföyümüzü ve kendimizi geliştiriyoruz. Bugün Türkiye’de de yaygınlaşmakta olan yeni nesil baskı teknolojilerini ürettiğimiz pek çok üründe kullanıyor, yaptığımız işin kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için durmaksızın çalışıyoruz. Yalnızca promosyon ajanda ürünlerini değil, müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm baskı ve promosyon ürünlerini layıkıyla üretiyoruz. Aynı zamanda güncel promosyon ajanda fiyat listelerine bakıldığında, piyasanın altında, bütçe dostu fiyat teklifleri yapıyoruz.

Eğer siz de gerek promosyon ajanda, gerek diğer promosyon ürünleri, gerekse de tasarım hizmeti almak istiyorsanız ve bu hizmeti Bursa merkezli bir firmadan almak istiyorsanız, o halde şu an doğru noktada bulunuyorsunuz. Furkan Ofset Matbaa olarak biz, siparişlerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirmek adına her zaman bekliyoruz. Eğer siz de hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak, herhangi bir konu hakkında bize fikir danışmak ya da kafanıza takılan soruları sormak isterseniz, aşağıda bulunan form üzerinden ya da telefon ve mail adreslerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

  • Bu gönderiyi paylaş

Önceki Yazı Promosyon Çanta Modelleri Doğru Adres Furkan Ofset
Sonraki Yazı Kişisel Gelişim Kitabı

Comments

Comments are closed.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe