Özel Tasarım Çanta

Özel Tasarım Çanta Çeşitleri

Perakende satış gerçekleştiren işletmelerin ürün teslim, sipariş teslim veya promosyon dağıtım gibi noktalarda kullanımını tercih ettiği karton çantalar, firma için her zaman bir prestij aracıdır. Bu noktada bilhassa firmanın hazırladığı özel tasarım çanta ürünlerinin basımının yapılmasıyla firmayı çok daha iyi bir şekilde yansıtan ve çok daha güçlü bir tanıtım imkanı sunan kullanımlar elde edilebilir.

Özel bir tasarım ile birlikte ister renk ister görsellik ister boyutları değişebilecek karton çantalar, her firmanın ve özellikle mağazaların temin etmeleri gereken ürünler arasında yer alır. Aslında birçok farklı mağazada genel olarak naylon çantalar, mağaza poşetleri ve ücretli torbalar kullanılsa da özel tasarımlı karton çantalar da mutlaka bulunmalıdır. Hele ki günümüzde işletmelerde poşet ve karton çanta ile teslimat yapılırken, bu ürünler için de ücret alınırken, müşteriler tarafından da kaliteli bir ürün talebi bulunmaktadır.

Furkan Ofset Matbaa sizlere bu konuda hizmet verebilmek için tüm tasarımlarınızı net bir şekilde yansıtabilecek özel tasarım üretimler sağlamaktadır. Yani tasarım çanta yapımı ile birlikte sizlere aradığınız ve talep ettiğiniz fikirleri kullanıma dönüştürme şansı tanınmaktadır. Bu sayede işletmelerinizde daha güçlü bir görsellik daha yüksek bir prestij ve daha keyifli bir kullanım elde etmek mümkün olmaktadır.

Özel Tasarım Çanta Nasıl Hazırlanmalıdır?

Bu ürün klasik bir şekilde kullanılan karton çantalar veya promosyon çantalarına göre adından anlaşıldığı üzere özel bir yapıya sahiptir. Buna bağlı olarak özel tasarım çanta talep edilecek ise firmamıza ulaştırılacak tasarımın özenli bir şekilde hazırlanmış olması önemlidir. Merkezi Bursa ilinde bulunan ve tek bir şubesi yer alan firmamız, grafik tasarım ve vektörel tasarım gibi noktalarda hizmet vermemekle birlikte sadece basım ve matbaa gibi noktalarda hizmet yapısına sahiptir.

Firmamızın hizmet yapısı gereği talep edilen bu tip çantalarda tasarımın hayallerinizdeki şekli ile önceden hazırlanması gerekir. Yani yaratıcı tasarım çanta çalışmalarını bir bilgisayar ortamında veya kağıt üzerinde sizin hazırlamanız sonrasında vektörel olarak bu çanta tasarımını bilgisayar üzerinde hazır hale getirmek için hizmet almanız gerekecektir. Bu nokta sonrasında isteklerinizi butik üretim açısından firmamıza iletebilirsiniz.

Firmamıza ulaştıracağız üretim taleplerinde en önemli noktalardan birisi de ürün özelliklerini seçmenizdir. Firmamız ile iletişime geçtiğinde sizlere sunulan karton kaliteleri, çanta kulp kaliteleri, çanta rengi ve boyutları gibi ayrıntılar konusunda da çok rahat bir şekilde seçimler yapabilirsiniz. Tüm ayrıntılar belirlendikten sonra da istediğiniz sayıda üretim sağlanabilir.

Özel Tasarım Çanta Ne Kadar Üretilebilir?

Yıllar boyunca mağazalarınızda veya işletmelerinde kullanmak isteyeceğiniz özel tasarım çanta firmamız sayesinde istediğiniz sayılar ile üretilebilir. Çünkü bu çantalar istediğiniz renk ile birlikte ham malzeme olarak temin edildikten sonra hazırladığınız tasarım bu çanta üzerinde özel basım makineleri sayesinde uygulanmakta ve üretim tamamlanmaktadır.

Furkan Ofset Matbaa sayesinde temin edilen değişik çanta modelleri bugün özellikle giyim mağazaları, eğitim kurumları, kırtasiyeler, konfeksiyonlar, butikler tuhafiyeler, bijuteriler, zuccaciyeler veya çeyiz mağazaları gibi birçok farklı noktada kullanılmaktadır. Bu işletmeler kendi hizmet ve ürün türlerine bağlı olarak hitap ettikleri kitlenin özelliklerini de göz önünde bulundurmaları vasıtasıyla kendi tasarımlarını sağlamakta ve istedikleri sayıda üretim talep etmektedir.

Üretim taleplerinizi firmamıza ulaştırmanız açısından yılın istediğiniz farklı döneminde sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak, telefon üzerinden bize ulaşarak veya mail ile iletişim sağlayarak yanıt alabilirsiniz. Sizin için gerçekleştirilen ilk üretim sonrasında muhafaza edilen tasarımlarınız istediğiniz her dönem tekrar hızlı bir şekilde üretilerek kullanımınıza tekrar sunulabilir.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe