Özel Ebatlarda Etiket Baskısı

Furkan ofset olarak özel ebatlarda etiket baskısı yapabiliriz. Ürünlerinizi sergilemenin profesyonel bir yolunu, sizler sunmuş olduğumuz özel etiket serimizle daha da kolay bulabilirsiniz. Yeni başlayan işletmeler, köklü markalar, ev yapımı ürünler gibi istekleriniz için pazarlamada kullanılan bu yöntem mükemmeldir.

Özel tasarımlarınız ve logonuzla basılan etiketler sadece ürünleriniz için değil, aynı zamanda promosyon amaçlı da idealdir. Özel etiket serimiz, cilt bakım ürünlerini, gurme yiyeceklerini veya çevre dostu temizlik malzemelerini geliştiren girişimciler için de muazzam etkilidir. Ürünleriniz ne kadar profesyonel görünürse, ürünlerinizi satmak isteyen mağazalardan o kadar çok ilgi görürsünüz.

İşletmeniz için marka bilinirliğini geliştirmek logo ile özel olarak yapılan etiket baskısı ile kıyaslanamaz. Ürünlerinizi etiketlemek kadar aynı derecede önemli olan işletmelerin ambalajlarını da etiketlemesi gerekir. İster dünyanın dört bir yanına mal gönderen bir e-işletme olun, isterseniz hediyeler paketleyen bir mağaza olun, ambalajınızı özelleştirmek, reklamcılık çabalarınızın hayati bir parçasıdır. Basılı özel etiketler, hem ev hem de ofis için birçok kullanım sunar. Canlı renkli ve orijinal etiketlerle promosyon hediye çantalarınıza biraz daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Basılı etiketler, adınız ve e-posta adresiniz veya telefon numaranız ile eklenebilinir. Bu etiketleri istediği her yere yapıştırabilirsiniz. Furkan ofset baskı olarak alanında uzmanlaşmış işinde tecrübeye sahip ekibimiz ile en son teknoloji makineleri ve modern baskı tekniklerini kullanıyoruz. Dilediğiniz ebatlarda etiket baskı için doğru adrestesiniz.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe