Online Kitap Baskıda En Uygun Fiyatlar

Furkan Ofset olarak, online kitap baskısı ve kitap ciltleme sunar, böylece belgelerinizi herhangi bir kitapçı rafına tam olarak sığacak güzel, el yapımı ciltsiz ve ciltli kitaplara dönüştürebilirsiniz. Furkan Ofsette, online kitap baskısı size zaman ve para tasarrufu sağlar.

Dosyalarınızı yükleyin, baskı ve ciltleme seçeneklerinizi seçin, ödemeyi yapın ve baskılarınızı evinize, iş yerinize ve üniversitenize teslim edelim. Size yüksek kaliteli, özelleştirilmiş belgeler elde edeceksiniz. Seçtiğiniz kağıt, boyut, ciltleme ve kapak stilleri ile yazdırın. Pahalı yayın paketleri sunmamaktayız. Kitap yayınlama maliyetlerinizi minimumda tutuyoruz. Fiyatlarımız düşüktür ve kağıt kalitesinden ve en üst düzey baskı, ciltleme işlemlerini yapıyoruz.

Kitap baskısı yaptırmak için en önemli işlerden birisi de profesyonel bir matbaa ile çalışmanızdır. Çünkü bir çok işte olduğu gibi matbaa ve baskı sektörü de ince ayrıntılara dikkat edilmesi gereken bir sektördür. Bu sebeple kitap bastırmak istiyorsanız işinin ehli yıllardan beri uzman personeli ile iş hayatına devam eden Furkan ofset’in sizin yanınızda olduğunu bilin.

Bir roman, hikaye, öykü ya da şiir mi yazıyorsunuz. Bu eserlerinizin ortalıkta kaybolmasına arşivde unutulmasına izin vermeyin. Neden kitaplara çevirmiyorsunuz. Sizler için siyah-beyaz renklerde dijital baskı ile kitaplarınızı basıyoruz. Son zamanlar da eğitim alanında bir çok yazarın kitap baskı işlemlerini yaptık. Özellikle konu anlatımı, soru bankası ve akademik ders kitap baskısı işlemlerinizi en ekonomik ve hızlı bir şekilde baskısını yapıyoruz. Uygun fiyat ve hızlı kargo seçeneğimizle Furkan Ofset ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu hissedin.

  • Bu gönderiyi paylaş

Önceki Yazı Ürünleriniz İçin İpli Etiket
Sonraki Yazı Kaliteli Eticaret Kutusu İmalatı

Comments

Comments are closed.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe