Mobilya Kataloğu

Mobilya Kataloğu Tasarımları

Kataloglar firmaların kendi kendilerini ve ürün çeşitliliklerini tanıtabilmeleri için oldukça etkili ve başarılı olan ürünlerdir. Kataloglar üretilme esnasında özenle hazırlanmalı, renkleri, dokusu ve kalitesi firmanızın dışarıdan bakıldığında ne kadar başarılı olduğunu doğru bir biçimde yansıtabilmelidir. Katalogların hazırlanması esnasında şirketinizin karakteristik özelliklerini yansıtabilecek tasarımlar yapılması çok önemli bir husustur. Şirketinizin ana renklerini, satışta olan ürünlerin hangi marka ve modellerden oluştuğunu bir araya getirebilmesi, fiyat aralığını doğru bir biçimde ve güncellenerek aktarabilmesi katalog tasarımlarında en çok göze çarpan hususlar arasında yer almaktadır.

Mobilya kataloğu, üreticiler ve tedarikçiler için çok önemlidir. Bazı mobilyaları mağazada teşhir edebilirken bazılarını teşhir edemeyebilirsiniz. Mobilyaların hammaddelerinin renk çeşitliliğinin sergilenebilmesi, mobilyaların kumaş malzemelerinin çeşitliliğinin görsel olarak sunulabilmesi mağaza içerisinde teşhir etmekle yeterli olmayabilir. Bu açıdan oluşturulacak katalogların belirli ölçülerde ürünleri tanıtabilmesi, içeriklerinin oluşturulması açısından destek verilmesi, katalog tasarımının yapılabilmesi, baskı kalitesinin seçilebilmesi, ürünlerin efektif bir biçimde kataloğa yerleştirilmesi ve aynı zamanda şirketin çizgisinin ve kalitesinin müşteriye en doğru şekilde aktarılabilmesi çok önemlidir. Mobilya kataloğu tasarımı müşteri ile iç içe ve iletişim halinde yapılmalıdır.

Mobilya Kataloğu Fiyatları

Mobilya kataloğu tasarımının yapılması, malzeme seçimi, baskı yapılması gibi işlemleri Furkan ofset olarak sizlerin tercihlerine uygun bir biçimde hazırlıyoruz. Sizin ölçülerinizi göz önüne alarak şirket çizginizi ve duruşunuzu ürettiğimiz kataloglara yansıtıyoruz. Şirketinizin ve ürünlerinizin mobilya kataloğunda yansıtılması, mobilya kataloğunun içeriğinin şirket çizgisine uyarlanması, mobilya kataloğu olarak basılan katalogların düzenlenmesi ve içeriklerinin korunması konularında tam destek sağlıyoruz. Ürünlerinizin en doğru yerleşim planı ile bir araya getirilmesi, bazı ürünler, renkler, mobilya malzemelerinin ve renk, kumaş, ahşap türü gibi detayların kolaylıkla bulunabilmesi açısından mobilya kataloğu düzeni yaratıyor, tüm bu düzenin en kaliteli malzemelerle üretilmesini tek elde yapıyoruz. Furkan ofset olarak mobilya kataloğu tercihlerinizde en etkili tasarımları yapıyor, alternatifler sunuyor ve sizlerin en beğendiği tasarımları yine sizin tercihlerinize göre düzenliyoruz.

Mobilya Kataloğu Satın Al

Mobilya kataloğu baskısında son sistem makinalarımızla hayalinizde ki renkleri baskıda uyguluyoruz. Size özel tasarımları baskıya alıyor ve bu baskıları en kısa sürede tarafınıza teslim ederek şirketinizin en doğru şekilde temsil edilmesini sağlıyoruz. Dilediğiniz sayıda mobilya kataloğu üretimini yine kendi atölyelerimizde yapıyoruz. Tüm mobilya kataloğu üretimlerini öncelikli olarak sizlerin tercih ettiği kalitede ve özellikte yapıyor, usta ellerle sizler için uzun yıllar şirketinizi temsil edecek tasarımlar ortaya koyuyoruz.Devam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

 

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe