Kirpik Kutusu

Yapay kirpikler doğal kirpikleri koyulaştırmak veya uzatmak için uygulanır. Daha büyük veya kalın kirpikler, gözlerin görünümünü güzelleştirir ve daha güzel hale getirir. İnsanlar, özellikle de kadınlar güzel kirpiklere sahip olmak isterler, ancak bazıları bu tür kirpiklere sahip olmak için şanssızdır, bu yüzden yapay kirpiklere yönelirler. Bu sahte kirpiklerin özel kutularda paketlenmesi gerekir çünkü kolayca buruşacak veya zarar görecek kadar hassastırlar. Bu nedenle, yalnızca hassas kirpikleri korumakla kalmayıp, aynı zamanda kirpiklerin görünümünü iyileştiren ve fark edilir kılan sürdürülebilir ambalajlar üretiyoruz. Birinci sınıf Özel Kirpik Kutusu, bu güzel makyaj ürününe zarafet ve ekstra çekicilik katıyor. Gereksinimlerinize göre tamamen kişiselleştirilmiş uygun fiyatlarla dayanıklı ve çekici kirpik kutuları almak için bizimle iletişime geçin.

Furkan Ofset, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tamamen dizayn edilmiş en iyi Kirpik Kutularını sunar. İster mevcut ürünü tanıtmak isteyin ister yeni bir kirpik kutusu sunmak isteyin, iyi üretilmiş özel kutularımız kesinlikle markanın önemli bir pazardaki güçlü varlığını artırmaya yardımcı olacaktır.

Özel Seçenekler

Furkan Ofset, talep ettiğiniz her boyutta ve şekilde kirpik kutuları sunar. Bu kutuları çeşitli seçimlerle özelleştirebilirsiniz. Parlak, Mat, Sulu Kaplama ve Spot UV arasında herhangi bir kutu modelini seçebilirsiniz. Bu seçenekler, kalıpla kesilmiş pencere, altın kaplama / gümüş folyo, kabartma ve kirpikleri daha belirgin hale getiren kurdeleler veya fiyonklardır. Furkan Ofset, ürüne tam koruma sağlamak için mükemmel olan son derece dayanıklı kirpik ambalajı sağlar. Kirpikleri kırılmaktan veya çizilmekten uzak tutma eğilimindedir.

Kaliteli Hizmetler

Önde gelen kozmetik firmaları, kirpikleri şık ve güzel kutularda satmaktadır. Müşterilerinin gerçek ürünün içine bakmasını sağlamak için özel pencere bölmeleri eklemeyi severler. Estetik olarak hazırlanmış özel bir kirpik kutuları, kesinlikle ürünün değerini önemli ölçüde artıracaktır. Pek çok kozmetik ürün iyi kalitede üretiliyor ve hatta bazıları çok etkilidir ancak alışveriş merkezinin raflarında dokunulmadan bırakılır, bunun nedeni ambalajın monoton olmasıdır. Kirpikler, tüm görünümünüzü sıfırdan yüze kadar kısa sürede alabilir. Kirpikler, kadınlar için neredeyse sahip olunması gereken bir göz kozmetiğidir.

Tüketicileri büyülemek için kutulara parlaklık katın ve canlı renk şemaları seçin. Furkan Ofset, her müşteriye tam olarak yardımcı olmaya kararlıdır; siz değerli müşterilerimizin tasarımları değiştirmelerine de yardımcı oluyoruz.

Furkan Ofset, her paketleme ihtiyacı için en iyi çözümleri sağlar, ihtiyacınız olan beyin gücü, teknoloji ve uzmanlık konusunda profesyoneliz. İşletmelere paketleme gereksinimlerinde yardımcı oluyoruz, müşterilerimizi memnun etmek için birlikte çalışıyoruz ve onlara üstün hizmetler sunuyoruz. 2007 yılından bu yana birinci sınıf ambalaj hizmetleri veriyoruz, bu arada her müşterimizi memnun ettik .. Tam renkli baskı ve ambalaj çözümleri burada mevcut, bize her stilde, boyutta ve şekilde ambalaj siparişi verin. Baskı öncesi ekibimiz her baskı işi için prova yapar ve baskı işleminden önce onay alır. Çalışmamıza başlarız.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe