Karton Kutu

Karton Kutu Çeşitleri

Ürünlerinizi ya da eşyalarınızı içerisine koyarak muhafaza edebileceğiniz bir ürün olan kutu genellikle kartondan mikro sıvamalı olarak imal ediliyor. Kutularda ofset baskıyla renkli ve çok çeşitli türler bulunabiliyor. Malzeme sergileme gibi amaçlarla kullanılan kutuların da amacına göre farklı çeşitleri hizmet verilen sektöre yönelik değişkenlik gösteriyor.

Siz de birbirinden işlevsel karton kutu modellerine sahip olmak için firmamızın geniş ürün yelpazesi sizleri bekliyor.

Her türlü kutu çeşitlerini temin edebileceğiniz sitemizde taşımadan saklamaya kadar kullanılabilecek kutu bulunmaktadır. Hediye kutusu, karton kutular, mekik kutular, kozmetik kutuları, silindir kutular, mukavva kutular, gıda kutuları ile giyim ve eşya kutuları yer alıyor.

Karton Kutu Fiyatları

Şık ve kullanışlı hediye kutuları, kullanımı kolay ve çok amaçlı ürünlerinizin boyutlarına göre tasarlanabilen karton kutular, özel gün ve davetlerde misafirlerinize hediye verebileceğiniz mekik kutular, ambalajın en çok kullanıldığı sektörlerden biri olan kozmetik ürünleri için ilgi çekici ve farklı tasarımlı kozmetik kutuları, kurumsal kimliğinizi farklı bir şekilde yansıtmak için tercih edilebilecek silindir kutular, paket servisinde kullanılan gıda kutuları ile saat, takı, gömlek ve iç giyimde kullanılmak üzere giyim ve aksesuar kutuları ile çok çeşitli alana hizmet veriyoruz.

Evlerde kullanışlı objeler arasında yer alan karton kutular, her türlü araç ve gerecin saklanabilmesi nedeniyle en sık tercih edilen kutulardandır. Evlerin daha düzenli ve konforlu hale gelmesinde rol oynayan, ev taşırken veya eşyaları daha düzenli bir durumda muhafaza edilmesi için kullanılabilen karton kutular, ev gereçleri ve dekorasyon arasında bir yer tutmaktadır. Farklı renklerde ve büyük ebatlarda bulunabilen karton kutu ile evinize farklı bir görünüm de katabilirsiniz. Kullanmadığınız eşyalarınızı saklarken, farklı süsleme teknikleri kullanarak karton kutularla evinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz.

En işlevsel ve dekoratif karton kutu çeşitleri arasında evlerdeki pek çok eşyanın güvenli bir şekilde saklanmasına yardım eden büyük ebatlılar yer alırken, dergilik ve gazetelik olarak kullanılan modellerde desen olması evlere ayrı bir hava katıyor.

Canlı renklerde bulunan karton kutular ile birden çok bölmeye sahip işlevsel modeller de kullanıcıların beğenisini topluyor. Büyük, Küçük ve orta olmak üzere farklı ebatlara sahip olan kutular ayrı bir şekilde satılabildiği gibi set şeklinde de satışa sunulmaktadır.

Karton Kutu Satın Al

Malzemelerine ve boyutlarına göre farklı seçeneklere sahip, büyükten küçüğe değişen boyutlar veya karton gibi malzemeler kullanılarak üretilen kutular her bütçeye hitap edecek şekilde üretilip satışa sunulmaktadır.

Furkan Ofset olarak, Kutu modellerinde sınır yok diyebiliriz. Yani siz hayal edin biz yapalım. Dilediğiniz tasarımlara sahip ve farklı özel kağıtlar kullanılarak üretilmiş kutulara firmamızdan sahip olabilirsiniz. Sizlere hızlı teslimat etmek için elimizden gelen herşeyi yapabiliriz. En çok kullanılan kutu modellerine göz atarken, tüm talepleriniz ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Devam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe