Karton Etiket

Karton Etiket Çeşitleri

Karton etiketler dünya üzerinde en sık kullanılan etiket türlerinden biridir. Bir ürünün tanıtımını yapmak, markasını belirtmek, beden, renk ve yıkama – temizleme talimatlarını belirtmek, fiyat bilgisini sunmak için kullanılabilirler. Karton etiket tasarımında siz ne isterseniz o belirtilir, herhangi bir sınırı veya genel bir talimatnamesi yoktur. Hayal gücünüz nasıl düşlerse, o şekilde karton etiket üretimi yaptırabilirsiniz. İstediğiniz renkte, istediğiniz karton çeşidinde, istediğiniz baskı ile karton etiket tasarımı yapabilirsiniz. Ürünlerinizi en iyi tanıyan siz olacağınız için karton etiketlerin tasarım kararını da yine en iyi siz bilirsiniz. Bu sebeple karton etiket üretimlerinde fikirleriniz ve tercihleriniz oldukça önemli birer konudur. Özellikle tekstil sektöründe karton etiketler sıkça tercih edilir ve kullanılırlar. Karton etiketler ürüne iple veya plastik kelepçe ile monte edilebilmektedir. Bu sebeple montajı kolay bir etiket çeşididir. Etiket montajında ürünün iç etiketi kullanılır, bu sayede ürünün kendisine zarar verilmez. Hazır giyim sektöründe sıklıkla kullanılan ipli karton etiketler ürünün  kalitesini ve prestijini artırır. Özellikle butik giyim sektöründe butiğin markasının ürüne ipli karton etiket ile monte edilmesi bir gelenek halini almış durumdadır.

Karton Etiketler Nasıl Kullanılır?

Karton etiketler ince gramajlı kağıtlardan kalın sıvama kartonlara kadar farklı kalitelerde üretilebilirler. Sizin taleplerinize bağlı olarak farklı tasarımlarda ve renklerde baskı yapılabilir. Üzerlerine açılacak bir delikle montaja hazır hale getirilirler. Bu sayede karton etiketlerinizi ürün çeşitliliğinize göre kolayca monte edebilirsiniz. karton etiketlerde bir sınır yoktur, boy veya tasarım konusunda isteklerinize uygun baskılar yapılabilmektedir. Marka temsili için bir karton etiket tasarımı yapıyorsanız karton etiketlerinizde yalnızca markanız yer alır, daha sonra yapışkanlı etiketlerle diğer bilgileri üzerine yapıştırabilirsiniz. Yalnızca tekstil alanında değil, aksesuar ve takılarda, özel hediyelik eşyalarda, el yapımı ürünlerde karton etiketler sıkça tercih ediliyor. Karton etiketiniz üzerinde bulunacak tasarımı karton etiketinize bastırarak aklınıza gelebilecek tüm alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir etikete sahip olabilirsiniz. Ürün çeşitliliğiniz farklı olsa dahi karton etiketlerinizi ürünlerinize monte edebilirsiniz. karton etiketlerinizi sıvama kartonlara, kuşe kartonlara, gramajı düşük ince kağıt ve ince kartonlara rahatlıkla bastırabilirsiniz. Dilediğiniz çeşitlilikteki karton etiket sayesinde ürünlerinize yeni bir soluk katabilirsiniz.

Karton Etiketlerde Ürün Tanıtımı

Karton etiketlerle bir ürünün tanıtımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürün bilgilerinizin sığacağı bir boyutta karton etiket çeşidi ile ürününüzün müşteriye aktarılması gereken bilgilerini en rahat şekilde belirtebilirsiniz. Bir ürünün tüm bilgilerinin yer alacağı bir karton etiket doğru bir tasarımdır. Hangi kısmına hangi bilgilerin yerleşeceği, ürün logosunun veya marka logosunun yeri ve renklendirilmesi, eklemek istediğiniz notlar karton etiket tasarımında önemlidir. Tasarım bittiğinde müşteri ürünü eline aldığı zaman ürün ve marka ile ilgili fikir sahibi olmalıdır. Aynı zamanda kaliteli bir karton etiket müşteri üzerinde iyi bir intiba bırakır, bu sayede ürünün popülerliği artar. Hem tasarımınızı doğru seçmeniz, hem de kaliteli baskılar yaptırmanız ürününüz ve markanız için oldukça önemli bir konudur.

Furkan Ofset olarak karton etiket çeşitlerinde sizler için özel çözümler üretiyoruz. Dilediğiniz kalitede, dilediğiniz renkte, dilediğiniz karton çeşidi ile beraber tasarımlarınızı etiketleriniz ile buluşturuyoruz. Son teknoloji baskı makinalarımızın da desteği ile en şık tasarımları üretiyor, en kaliteli ve en kullanışlı karton etiketleri beğeninize sunuyoruz. Tüm karton etiket çeşitlerinde hayal gücünüze hayat veriyoruz. Yaptıracağınız karton etiket baskılarında uygun fiyat garantisi, kaliteli baskı teknikleri ve sarf malzemelerini buluşturuyor, sizler için en özel ve en prestijli tasarımları ortaya çıkarıyoruz.Devam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe