Kapakta Özel Kesimli Katalog

Kapakta Özel Kesimli Katalog Modelleri

Kataloglar ürün tanıtımı için, ürün bilgilendirmesi için, üretim yapılan sektörlerin temsili için ve daha pek çok alanda tanıtıcı ve bilgilendirici içeriklere sahip bir araçtır. Katalog tasarımları özenle yapılır, dikkatle baskıya alınır. Firmaların ihtiyaçlarına göre farklı tasarımlar, farklı renkler ve farklı malzemeler kullanılmaktadır. her kataloğun kendine has ve temsil ettiği sektöre, firmaya özel tasarımlarının ve üretimlerinin olması oldukça önemli bir konudur. Kataloglar ne kadar dikkatli ve özenilerek tasarlanır ve üretilirlerse o kadar yüksek performans sağlamaktadırlar. Katalogların gösterdiği performans ve olumlu getirileri tamamıyla üretim esnasında kullanılan kaliteli sarf malzemelerle ve ilginç tasarımlarla alakalıdır.

Bir kataloğu elinize aldığınızda ilk dikkat edeceğiniz şey kapak tasarımıdır. Doğru ve şık bir kapak tasarımı herkesin ilgisini çekecektir. Kullanılan ekipmanlar, kullanılan renk ve dokular bir kapak tasarımında en fazla dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Kapakta özel kesimler yapılmış kataloglar son yıllarda en fazla dikkat çeken katalog tasarımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Kapak tasarımları bir katalog için oldukça önemli ve en çok dikkat çeken kısım. Fakat burada yapılacak tasarım oyunları ile kataloğa kaliteyi ve şıklığı katmak gerçekten çok önemli. Kapakta özel kesim, en üstte kalan kapağın firma logosuna, herhangi bir yazıya veya isme, bir şekle göre oyulmasıdır. Bu durumda katalogta iki adet kapak gözlemlenmektedir. Altta kalan kapağın farklı bir renkte seçilmesi ile kesilmiş olan kısım vurgulanır. Alt kapak yaldızlı, patlak bir renkte veya değişik desenlerde seçilebilir. Bu noktada firmanızın üretim yaptığı alandan ilham alabilir, firmanızın ana renklendirmesini ve imaj çalışmalarını baz alabilirsiniz. kapakta özel kesimli kataloglarda doğru renk ve desen çalışmaları kullanıldığında kataloğa şıklık, ağırlık ve özenli bir görüntü katacaktır. Bu sebeple tasarımın şık ve oldukça özenli görünmesi sağlanacaktır.

Kapakta Özel Kesimli Katalogların Kullanıldığı Alanlar

Kapakta özel kesimli katalogların uygulanabilirliği dilediğiniz sektör ve iş kolu için geçerlidir. Bilhassa mekan çalışması yapan yerlerde, düğün ve davet organizasyon firmalarında, ürün tanıtım kataloglarında, şıklığı ön plana çıkarmanız gereken tüm iş kollarında kapakta özel kesimli katalogları kullanabilirsiniz. Kapakta özel kesimli katalog dikkatli bir biçimde lazer kesim ile üretilirler, alt kapak tasarımı yine özenle ve dikkatli bir biçimde yapılır. En beğenilen katalog çeşitlerinden birisi olması sebebiyle çok sık karşınıza çıkacak olan bir katalog tasarımıdır. Firma tanıtımlarını yaparken elinize aldığınız zaman bir kalite hissi yaratacaktır. Bu sebeple seçilen renklerin daha ağır ve şık renkler olmasına dikkat etmeniz gerekir. Tüm sektörlerin kullanabileceği kapakta özel kesimli katalog tasarımları herhangi bir iş kolu ayrımı olmadan kullanılabilir. Daha zarif ve özenli bir görüntüye sahip olduğu için seçeceğiniz özel kesimli kapak tasarımlarının daha zarif sektörlerde kullanılacağı algısı yanlıştır, bu tür kapak seçimleri tüm iş kollarına ve sektörlere uygun olacaktır.

Kapakta Özel Kesimli Katalog Satın Al

Kapakta özel kesimli kataloglar sanıldığının aksine maliyetli değildir. Özel cihazlarla ve baskı makineleri ile hazırlanırlar. Doğru teknik ve yöntemlerle uygulandığı takdirde başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Furkan ofset olarak özel kesimli katalog tasarımlarındaki kapak tasarımlarını hayal gücünüze bırakıyoruz. Bizleri ziyaret ederek örnekleri gözlemleyebilir ve aklınızdaki tasarımı bizlere aktararak kataloğunuz için en uygun ve en özel tasarımı bastırabilirsiniz. Özel ve yetenekli ekibimizle sizler ve ürünleriniz için, şirketinizin en doğru biçimde temsil edilebilmesi ve sunulabilmesi için kapakta özel kesimli kataloglara yine sizin, ürünlerinizin ve firmanızın standartlarında hayat veriyoruz.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe