Kaliteli Yapışkanlı Etiket (Sticker) Çözümleri

Etiketler, işletmenizin birçok sektörde tanınmasını sağlamanın çok etkili bir yoludur. Örneğin şirket arabalarından çeşitli etkinliklere ve sponsorluklara kadar satış temsilcilerinin kullanabileceği bir etiket, tanıtım amaçlı kullanıldığında oldukça etkileyici görünebilir. Etiket baskı fiyatları ebat ve türe göre değişiklik göstermektedir. Firmamızda etiket baskısı için geniş bir boyut seçeneği vardır. Kullanmak istediğiniz alanı bulursanız ve etiket boyutu işinize yararsa Furkan Ofset hizmetini kullanabilirsiniz. Kaliteli yapışkanlı etiket imalatında 36 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.
Basmak istediğiniz etiketlere yapıştırmak istediklerinizi tasarladıktan sonra Furkan Ofset’e göndermeniz gerekmektedir. Daha sonra baskı ekibi çalışacak ve gerekli ebatlarda etiketleri hazırlayacaktır. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra sticker/basılı etiket planlanan tarihte adresinize ulaşacaktır. Ayrıca çeşitli tarzlarda birinci sınıf etiketleri çalabilir ve bunları herkesin bilgisayarına, dizüstü bilgisayarına veya odasına iliştirebilirsiniz. Böylece müşterilerinizle aranızda farklı bağlantılar kurulur ve sizi asla unutmazlar. Göz alıcı yapışkan baskıların yanı sıra, izin verilen alanda promosyon reklamı yapabileceğiniz, indirimleri duyurabileceğiniz veya ürünlerinizi insanlara tanıtabileceğiniz etiketler de koyabilirsiniz. Kaliteli yapışkanlı etiket siparişi için miktarları belirlerken etiketlerin hızla tüketileceğini unutmayın. Etiketler insanların dikkatini daha hızlı çeker, böylece daha kısa sürede tüketilirler.

Kaliteli Yapışkanlı Etikette Tercihiniz Furkan Ofset

Furkan Ofset tecrübesiyle teknolojiyi harmanlayan, profesyonel ekipleriyle çok güçlü bir firmadır. Sektörde söz sahibi olan Furkan Ofset kaliteli yapışkanlı etiket imalatında da başarılarını sürdürmektedir.
Özel işlemlerle oluşturulan etiketler, yeni nesil baskı anlayışıyla basılmaktadır. Furkan Ofset, tek taraflı tasarım ve tek taraflı yapıştırma özelliklerine sahip etiketler için doğru adres. Aynı zamanda Furkan Ofset geleneksel baskı kurallarını korumakta ve yeni teknolojiyi geleneksel yöntemlerle bir araya getirmektedir.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe