İpli Etiket

İpli Etiket Modelleri

Bir perakende satış işletmesinde akla gelebilecek herhangi bir ürün çeşidi üzerinde fiyat veya ürün bilgilerini ifade edebilmek için etiket kullanımında ipli etiket tercihi yapılabilir. Furkan Ofset Matbaa olarak standart bir yapı ile belirli boyutlarda üretimini gerçekleştirdiğimiz bu etiketlerde hem ip çeşidi hem de kağıt çeşidi açısından değişen malzemeler kullanabiliyoruz.

Üst tarafında ip bağlantısının gerçekleştirilmesi için bir delik bulunduğu için delikli karton etiket şeklinde de adlandırılan bu ürünler, özellikle giyim mağazalarında daha estetik ve temiz bir görüntü için giyim ürünleri üzerine bağlanarak kolaylıkla kullanılmaktadır. Genellikle beyaz renk tercih edilse de farklı ürün renklerinin de tercih edilebildiği bu etiketlerde laklı kaplama gerçekleştirilebilir veya ham kağıt üzerinde üretim yapılabilir.

İpli Etiket Çeşitleri Nelerdir?

Standart olarak bugün neredeyse her mağazada kullanılan ipli etiket özellikle kağıt çeşitleri açısından da farklılıklar sağlamaktadır. Genellikle birçok farklı noktada 1. hamur kağıt kalitesi ile üretim talep edilse de bazı müşterilerimiz tarafından bu ürünler kuşe kağıt, folyo, şeffaf veya opak sticker gibi çeşitler sayesinde de talep edilmektedir. Bu malzemelerin her birinde yer alan stoklarımız sayesinde basım işlemleri istenilen miktarlarda çok pratik ve hızlı bir şekilde yapılabilir.

Karton etiket bugün aslında ön planda giyim mağazaları bulunarak tercih edilse de birçok farklı noktada kullanımı görülmekte olan ürünler arasında yer alır. Bazı mağazalarda hediyelik ürünler, bazı mağazalarda gıda ürünleri veya teknolojik ürünlerin paketleri üzerinde de bu tarz etiketler yer aldığı görülebilir. Ayakkabılar, terlikler, cam ürünler veya farklı tekstil ürünleri üzerinde de fiyat ve diğer tüm bilgilerin yer alması için bu etiketler baskılı veya ham şekli ile kullanılabilir.

Genellikle firmamızdan talep edilen bu etiket çeşitlerinde birçok müşterimiz etiket üzerinde markasına ait logonun ve birtakım kısa bilgilerin bulunmasını talep etmektedir. Kraft karton üzerinde dikdörtgen, kare, oval veya flama şeklinde kesim gerçekleştirilerek, üretimleri gerçekleştirilen bu etiketlerde isteğe bağlı özel kesim yapılması gibi bir imkan da bulunmaktadır.

İpli Etiket Üretimleri Nasıl Yapılır?

Farklı kategoriler ve sektörlerde bulunan mağazalarınızda ipli etiket kullanımı tercih ediyorsanız, firmamıza ulaştıracağınız tasarımların önceden hazırlanması gerekmektedir. Furkan Ofset Matbaa olarak sadece ofset ve matbaa hizmetleri sunduğumuz için grafik tasarım ve bilgisayar tasarım noktasında hazır tasarımların basım işlerini yapabiliyoruz. Bursa merkezinde tek bir şubemiz bulunmak ile birlikte Türkiye'nin başka hiçbir yerinde şubesi bulunmamak kaydı ile firmamız tek merkezden hizmet vermektedir.

Alacağınız hizmetler için karton etiket tasarla işlemlerini tamamladıktan sonra firmamıza ulaşarak, ürün için net bir şekilde bilgiler sağlayabilirsiniz. Bu bağlamda öncelikle etiket ebatlarını seçebilir, sonrasında beyaz baskı veya farklı renk baskı kaliteleri seçebilirsiniz. Bahsedildiği şekilde kağıt türünü ve kalitesini seçebilir, baskının tek yüzde veya iki yüzde olması yönünde seçimler yapabilirsiniz. Etikette laminasyon bulunup bulunmaması, selefon kaplama talebi, delik bulunup bulunmaması ve kaç adet ürün ihtiyacı bulunduğu gibi her ayrıntı net bir şekilde ifade edilebilir.

Firmamıza ulaştırdığınız tüm bilgiler ile birlikte üretimlerin gerçekleştirmesi için adet bazında fiyatlar belirlenirken, yine ürün adedine bağlı olarak üretim süresi belirlenir. Tüm bu çalışma süreci için yılın istediğiniz döneminde firmamıza alt kısımda bulunan iletişim formunu kullanarak, telefon iletişimi sağlayarak veya mail üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Karşılıklı görüşmeler sonrasında gerçekleştirilen ürün hizmet anlaşmalarıyla talep ettiğiniz etiket baskı hizmetleri eksiksiz ve profesyonel bir şekilde sağlanır. Standart bir şekilde üretim planın hazırlanması ile birlikte kayıtlarımızda yer alan bu üretim planı sayesinde de farklı dönemlerde aynı kaliteli üretimler yeniden sağlanabilir.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe