Her ebatta özel e-ticaret kutuları için bize ulaşın

E-ticaret mağazanız için kullanmış olduğunuz kutular, markanızın düzenli olarak tanıtımını sağlamaktadır. E-ticaret kutuları üzerinde logonuz, markanız veya başka herhangi bir görüntünün tam olarak olmasını istediğiniz şekilde üzerine baskı yapabiliriz. Furkan ofset olarak yüksek kaliteli paketleme çözümlerimiz, nakliye maliyetlerinizi düşürmenin ve müşterinizin deneyimini iyileştirmenin etkili bir yoludur.

Ne satarsanız satın rekabete karşı olduğunuz için güvenilir bir marka oluşturmak zahmetli olabilir. Rakiplerinizin satışları artırmak, harika bir ilk izlenim bırakmak ve müşterilerinizin aklında kalmak için elinizden gelen her şeyi yaptığınızdan emin olmalısınız.

Furkan Ofset’in özel paketleme yelpazesi, tümü e-ticaret markaları tarafından çeşitli şekillerde kullanılabilen çeşitli dokularda küçük ve büyük ambalaj seçenekleri içerir. E-ticaret teslimatlarınızı markalı bir kutuda gönderiyor olmanız, işlev veya güvenlikten ödün vermeniz gerektiği anlamına gelir.

E-ticaret ambalajlarının çok çeşitli ebatlarla her zamankinden daha hızlı üretilmesi gerekiyor.  Furkan Ofset olarak hızlı üretim yapıyoruz. E-ticaret ambalajı önemli ölçüde gelişti ve kutuların açılması daha kolay hale geldi. Çeşitli ebat ve türlerde kâğıt bazlı malzemelerde mevcut olan kutularımız güçlü, dayanıklıdır ve kapıdan kapıya teslimat sırasında her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Profesyonel tasarımcıdan oluşan ekibimiz, ürününüzün ihtiyaçlarına uygun ambalajlar oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Günümüzde e-ticarette ambalajın bir markayı kişileştiren bağımsız bir pazarlama aracı olduğunu anlıyoruz, bu nedenle müşterilerimizin kalabalık bir pazarda öne çıkmasına yardımcı oluyor ve bizimle çalışma konusunda olumlu bir deneyim bırakmaya çalışıyoruz.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe