Hamburger Kutusu

Fast food ürünleri hazırlanmasından paketlenmesine kadar önem arz eden, paketlendikten sonra müşteri tüketene kadar muhafaza edilmesi önemli olan ürünlerdir. Fast food ürünleri hızlı üretilen ve hızlı tüketilen ürünlerdir. Talebin yoğun olması sebebi ile paketlenmesi aşamasında müşteriye ulaşana kadar geçen süre içerisinde yapısında bozulma olmaması ve üretimden çıktığı andaki tazeliğini ve sıcaklığını koruması gerekmektedir. Hamburger gibi hızlı üretilen ve hızlı tüketilen fast food yiyeceği genellikle satın alındıktan dakikalar sonra tüketilmektedir. Bazı durumlarda eve servis edilmesi gerektiği zaman hamburgerin kutusunda dakikalar sonra dahi ilk üretildiği andaki gibi sıcak ve taze olması beklenmektedir. Bu noktada devreye özel olarak üretilmiş hamburger kutusu girecektir.

Hamburger kutusu özel olarak üretilmesi gereken bir üründür. Firma logosunun baskı yapılması, üzerinde detaylı bilgilerin yer alması, telefon numarası ve adres bilgilerinin olması gerektiği gibi aynı zamanda gıdayı tam olarak koruyabilmesi, soğutmaması ve tadını bozmaması gerekmektedir. Bu tür gıda ürünlerini korumak için özel olarak üretilen malzemeler bulunmaktadır. Bu baskı malzemelerinin kullanılabiliyor olması da önemli bir husustur. Bu malzemeleri kaliteli olanlardan seçmek müşteri kitlenizin ürününüzden memnun kalmasını ve daha sonra yeniden tercih etmesini tetikleyici bir unsurdur.

Hamburger kutusu üretiminde dijital olarak sunacağınız tasarımınızı özel baskı teknikleri ve son teknoloji baskı makinaları sayesinde üretiyoruz. Materyal seçiminde sizlere özel farklı seçenekler sunuyoruz. Üretimden önceki son halini teyit edebilmeniz ve beğeninize sunabilmek için numuneler hazırlıyoruz. Tasarımın hamburger kutusu üzerindeki yerleşimi, seri üretim öncesindeki numunesini görebilmeniz sayesinde hangi ürünü ürettirdiğinizi görebilmenize olanak sağlıyoruz. Furkan ofset olarak matbaa kısmımızda sürekli olarak ve uzun süre boyunca seri üretim yapabiliyor bu sayede dilediğiniz zaman dilediğiniz adette hamburger kutusunu tarafınıza rahatlıkla teslim edebiliyoruz. Hamburger kutusu tasarımlarında dilerseniz destek veriyor ama en önemlisi dilediğiniz renk ve tonlarda ve dilediğiniz hamburger kutusu malzemesinin üzerine baskı yapıyoruz. Üstelik hamburger kutusu siparişleriniz hazırlandığı zaman adresinize kadar hızlıca teslim ediyor bu sayede işbirliğimizi güçlendiriyoruz.

Hamburger kutusu tasarımlarınızı tarafımıza teslim ederek en hızlı üretimi sağladığınızdan emin olursunuz. Kullanılacak malzemeleri berberce seçer ve üretim anına dek tüm detaylara uzman kadromuz ve geniş üretim alanımızla karar veririz. Hamburger kutusunun tasarımından teslim edilmesi noktasına değin yapılması gereken tüm işlemlere yine beraber karar veririz. Kullanılacak malzemenin tüm detaylarını aktarır, teslim noktasına kadar tüm aşamaları tarafınıza anlık olarak aktarırız. Son teknoloji baskı makinalarımızla hatasız üretimler yapmaktayız.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe