Grup Şirketlerimiz

4Renk Dijital

1997 yılında Furkan Ofset tarafından matbaacıların film ve renk ayrımı sıkıntılarına destek olmak amacıyla kurulmuştur.

2002 yılında sektörü CTP Teknolojisi ile buluşturdu.

2006 yılında Digital baskı teknolojisini bünyesine katmıştır.

Yine 2006 yılında E-Ticaret siteleri ile sektörde yeni bir devir açmıştır.

Kendini sürekli yenileyen 4Renk, 2006 yılında digital teknolojiyle buluşmasıyla birlikte promosyona da ağırlık vermeye başlamıştır.

Anahtar teslim digital baskı çözümleri sunan 4Renk, farklı sektörlerdeki müşterilerine de rekabet avantajı, verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

 www.dortrenk.com.tr

4Renk Tekstil

2000'li yılların başında Dijital Teknoloji ile bir araya gelen Furkan Ofset Matbaacılık, tüm uluslararası sertifikalara sahip tam donanımlı bir firma olarak bu bilgiyi farklı pazarlara taşımaya karar verdi ve dijital tekstil baskısı için 2014 yılında 4Renk Tekstil'i kurdu.

Küçük, orta ağırlıklı üretim yapan tekstil firmalarına ve son kullanıcılara hizmet vermek için üretim kapasitesini Polyester kumaş için 10.000 mt/gün, Pamuk ve Viskon kumaş için 5.000 mt/gün seviyesine yükseltti.

Kendi tasarım ekibi tarafından tasarlanan 5000'den fazla kumaş deseni ile kaliteli baskı yapabilmektedir.

Kalite ve uygun fiyat dengesini koruyan 4Renk Tekstil, yaptığı işlerde tüm beklentileri karşılamaktadır.

4Renk Tekstil dünyanın her yerine ihracat yapan genç bir firma olarak sizlere başarıyla destek olmaya devam edecektir.

www.dortrenktextile.com

kitapbaski.com

www.kitapbaski.com Yayınları, Dörtrenk Ajans Bilişim Teks. Basın Yayın. Reklamcılık Matbaacılık Firması'nın 35 yıllık tecrübeye sahip uzman kadrosunun bir araya getirdiği bir kuruluş ve aynı zamanda yayınevidir.

Bu bilgi ve tecrübesiyle kişisel dijital baskı hizmetleri veren firmamız, kulvarını genişleterek kişisel kitap basımı ve yayınlanması ile yayıncılık konusunda eser sahiplerinin daha kolay bir şekilde eselerini kitaplaştırabildikleri ve dilerlerse kitaplarını satıla sundukları bir zemini Türkiye'de ilk defa hizmete sunmuştur.

www.kitapbaski.com olarak, üyelerimizin de desteğiyle kişisel yayıncılığın hızla gelişmekte olduğu dünyada ve özellikle ülkemizde, uluslararası platformlarda nice eser sahiplerine ve gelecek vadeden yazarların ortaya çıkmasına fırsat oluşturacağımız ümidindeyiz.

 www.kitapbaski.com

Edulal Eğitim Materyalleri

www.edulal.com eğitime katkı sağlamak amacı ile eğitim materyalleri üretimi ve satışı için kurulmuştur.

“Çocuklarımıza öğrenme arzusunu vermek” projemizin asıl amacıdır.

Çocuğunuzu iyi eğitmek ve ona güzel değerleri aktarmak her zaman kolay bir iş değildir.

Bu nedenle Edulal olarak, ailelerin ve eğitimcilerin rollerini destekleyerek bu büyük sorunu çözmelerine yardımcı olmak istiyoruz.

Çocuklarımıza öğrenme arzusunu aşılamak için, yenilikçi ve çekici tasarımlara sahip çeşitli, kaliteli eğitim materyalleri yelpazesi hazırlıyoruz ve her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

 www.edulal.com

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

en_USEnglish