E-Ticaret Kutularında Size Özel Ebatlar

E-ticaret siteleri artık her esnafın olmazsa olmazları durumundadır. E-ticaret ile işletmeler gün içerisinde satmış olduğu ürünlerini normal satışlarından daha çok katlamış durumda. E-ticaret siteleri için kendi markanızı ve imajınızı güvenilir hale getirmek için baskılı kutu tasarımları kullanmanız önemli bir çalışma olacaktır. Satmış olduğunuz ürünlerin ağırlık, kırılganlık ve ebatlarına göre özel kutu ve koli yaptırmak markanızın daha unutulmaz hale getirecektir. E-ticaret alanında tekstil ürünleri, elektronik, oto yedek parça, mutfak eşyası, kozmetik, endüstri cihazları, tarım aletleri, kitaplar ve daha bir çok sektör için sattığınız ürünleri kutulamak size bir ayrıcalık kazandıracaktır.

E-satıcıların en yaygın hatalarından biri, markasız kutuları müşterilerine  göndermeleridir. Furkan ofset olarak, daha iyi bir ürün tanıtımı için hem dijital hem de fiziksel markayı karıştırmanıza olanak tanır. Ürünleri markanızın içinden pazara ve müşteriye güvenle ulaştırmak için toptan özel baskılı kutular kullanırsınız. Ürününüzü bu kutularda tutmanın birçok faydası vardır. Ürünü saklamak için kutuları her kullandığınızda, sizin ve şirketinizin çok fazla tasarruf etmesine yardımcı olur. Bu kutular markanızın tanıtılmasında ve ürününüzün satışının artmasında önemli rol oynar.

Kutu üzerine web sitenizin adresini, logonuzu, iletişim adresinizi, sosyal medya hesaplarınızı ekleyebilirsiniz. Bunu yapmanız, markanızı çok sayıda insan için görünür ve çekici hale getirecektir. Şirketinizden çıkarılan ürünler için en güçlü, benzersiz kutuları kullanırsanız elde edeceğiniz faydaların farkındasınızdır. Rekabetçi bir pazarda, kimliğinizi çevrimiçi olarak geliştirmek için e-Ticaret ambalajı her zamankinden daha önemlidir.

Sadık müşteriler oluşturun ve satışlarınızı artırın!

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

en_USEnglish