E Ticaret Kutusu

Baskılı E ticaret Kutusu

İşletmeler artık e-ticarete önem veriyor. Günde yüzlerce e-ticaret sitesi pazardan pay almak için kuruluyor. Ürünler ekleniyor satış başlıyor. Ürünler müşterileriniz ile buluşturduğunuzda ilk fiziksel temas noktanız ambalajınızdır. Yüz yüze bir deneyimin etkisi olmadan, müşterilerinizin sizden tekrar alışveriş yapmasını sağlamak için ambalajınızın ağırlığını çekmesi gerekir. E-ticaret kutu tasarımı, ürününüzün ulaştığı anı kişiselleştirecektir çünkü müşteriniz siparişlerini yalnızca onlar için paketlendiğini, çaba harcadığınızı bilecek ve kendini özel hissedecektir.

Boş bir kahverengi kutu göndermek yerine, ürünlerinizi ve reklamınızı ön plana çıkarmanın tam vakti. Müşterileriniz ürününüzü hemen tanıyabilecek ve kutuyu açmadan önce siparişleri için heyecan yaratmaya yardımcı olacaktır. Giderek daha rekabetçi hale gelen bir alanla, yeni işletmelerin öne çıkmasının bir yolu, özel kutu tasarımıdır. Ambalajınızın öne çıkmasına yardımcı olmanın yanı sıra, özel kutu tasarımı da ürünlerinizi genel bir kutunun yapabileceğinden daha iyi koruyabilir olmasıdır.

Sert kutu ile kutularınız sert malzemelerden oluşmalıdır. Kargo ile gönderim sağlanan kutular sağlam olmazsa ezilebilir, bükülebilir ve istenmeyen bir hale gelebilir.

Biz bunların önüne geçmek amacıyla sizlere hem görsel açıdan hem de sağlamlık açısından ürünlerinizin mümkün olan en fazla korumayı almasını sağlayabiliriz.

Hasarlı ürünler, e-ticaret işletmeleri için bir kâbusa dönüşebilir. Müşterileriniz sizin hakkında olumsuz yorum yapabilir bir sonraki alışverişlerinde sizi tercih etmeyebilir.

Bu durum sizin müşteri kaybınız ve kötü yorumların oluşmasına sebep olacaktır. Müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakmanın başka bir yolu ise ambalajınız aracılığıyla çevreye önem verdiğinizi gösterir.

E Ticaret Kutusu Çeşitleri ve Fiyatları

Ürününüzü gönderdiğiniz kutu elbette ilk somut ön yazıdır. Ticari alışveriş deneyiminizin bir parçasıdır. Bu kutu markanız ve kimliğiniz için önemlidir. Kutu üzerinde etkileyici bir logo ile görselliği arttırabilirsiniz. Göndereceğiniz kutular aynı zamanda işinize ne kadar önem verdiğinizi göstermektedir. Baskılı E ticaret kolisi ile firmanızın etkileşimini arttırabilirsiniz.

Baskılı E ticaret Kutusu ile artık zarif ve güçlü bir etki çözümü elde etmek için her iki yüzü de dijital baskı ile yapılan karton kutular üretebiliriz. Sorunsuz sevkiyatı garanti edebilecek zarif katlanır kutularımızı seçin. Ambalaj, malzeme iletişiminin temel bir unsuru haline geldi ve bu yüzden ihmal edilmemesi gerekiyor. Desenli E-Ticaret Kutusu ile kurumsal imajınıza göre tasarlanması ve uyarlanması, işinizi geliştirmek için bir üst seviyeye taşımak demektir. Kutularınızın üzerine bir baskı koyarsanız özel olduğunu göstermek çok kolaydır. Furkan Ofset olarak birçok e-ticaret mağazalarına kutu baskısı yapıyoruz. Dijital baskılarımız yüksek kalitededir. Kaliteli baskı ile çekici ambalajlar elde edeceksiniz. Güzel ve göz alıcı bir kutu göndermenin yanı sıra, tüketici deneyiminizi geliştirmek için mükemmel bir fırsattır. E-ticaretiniz için ambalajın nasıl olması gerektiğine karar verirken bu ana hedeflerden biri olmalıdır.

E Ticaret Kutusu Satın Al

E-ticaret kargo kutusu başta olmak üzere sevkiyatlarda, E-Ticaret Kolisi giderek daha fazla kullanılmaktadır. E-ticaret kolisi, müşteri ilişkilerinin yürütülmesinde aktif bir rol oynar. Nakliye için geçerli olan bir kutu satın almak hizmetin kalitesini artırır. Daha az sorun, daha fazla güvenlik sağlar. Müşteriler, aksaklıklar ve gecikmeler olmaksızın paketi zamanında teslim almaktan mutlu olur. E-ticaret için paketleme stratejisi, lojistik ve kullanılabilirlik ile ilgili hususlarda çok net olmalıdır. İşletmeniz için e-ticaret kolisi toptan bir şekilde baskı işlemlerini hızlı bir şekilde yapabiliriz. Kapaklı e ticaret kutusu sizlere güven verecektir. Satışları artırmak için kapaklı e ticaret kutuları ile çevrenizde olumlu etkiler yapmak istiyorsanız siz de hemen bizlerle iletişime geçip istediğiniz e ticaret karton kutular hakkında bilgi alabilirsiniz.Devam ederek gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz

 

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe