Baskılı Pencereli Kutu İmalatı

<Baskılı pencereli kutu imalatı yapan firmamız her ebatta kutu yapımıyla yardımcı olmaktadır.36 yıllık deneyimle sizlere hizmet veren firmamız pencereli kutu imalatında da hizmetinizdedir.
İnternet, küreselleşen ve gelişmekte olan ülkelerde hayatın her alanında bize eşlik ediyor, ancak iş faaliyetlerinin de yön değiştireceği açık. Çevrimiçi alışveriş yaparken, bir müşterinin belirli bir markayla ilk fiziksel teması genellikle ürünlerin teslim edilmesine yardımcı olan bir kutusuyla başlar. Markanızın iyi bir izlenim bırakması, marka kimliğinizi güçlendirmesi ve reklamınızı basit ve akılda kalıcı bir şekilde sergilemesi için eşsiz bir fırsattır. Hasarlı veya kalitesiz bir kutu yanlış mesaj gönderir ancak korumalı ve şık bir baskılı pencereli kutu müşteri sadakatini artırabilir.

Pencereli Kutu Fiyatları

Pencereli kutu fiyatları araştırmanızda en uygun fiyatlarla karşınıza çıkacak firma Furkan Ofset’tir. Müşteri odaklı anlayışını yıllardır sürdüren firmamız kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlı ürünlerle sizleri buluşturmaktadır.
Oluklu mukavva, kraft ve karton gibi malzemeler baskılı pencereli kutu için ana malzeme olarak kullanılmakta olup, firmaların her ebat ve özellikte kutu üretmesine olanak sağlamaktadır. Furkan Ofset, pencereli kutularında en işlevsel ve doğru ürünleri titizlikle sunarak firmaların ticaret girişimlerini destekler. Büyük ve ağır ürünler karton kutularda, küçük miktarlar ise standart kalitede malzemelerden yapılmış pencereli kutularında sevk edilmelidir.
Pencereli kutu fiyatları konusunda çok hassas olan firmamız piyasa koşullarında fiyatlandırma yapmaktadır. Yüksek kalitede hizmet vermekte olan Furkan Ofset yüksek baskı kalitesiyle logo veya resimlerinizi basabilmektedir.

  • Bu gönderiyi paylaş

Önceki Yazı Yazar Olmanızın Önündeki Tüm Engelleri Kaldırdık
Sonraki Yazı Size En Yakın Matbaa

Comments

Comments are closed.

2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım DAIO

tr_TRTürkçe